Podsumowanie współzawodnictwa sportowego

W auli Liceum Ogólnokształcącego w Kamiennej Górze odbyło się dziś (poniedziałek, 20 czerwca) Powiatowe Spotkanie Mistrzów Sportu Szkolnego oraz podsumowanie współzawodnictwa sportowego powiatu kamiennogórskiego w ramach Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej, a także Licealiady za rok szkolny 2021/2022.

Tradycją jest, że w czerwcu odbywa się podsumowanie pracy szkół, nauczycieli oraz młodzieży, która rywalizowała w zawodach powiatowych i podziękowanie wybitnym oraz bardzo dobrym sportowcom powiatu kamiennogórskiego, którzy osiągali sukcesy zarówno w sportach indywidualnych, jak i drużynowych oraz ich opiekunom.
Wyniki rywalizacji:

Igrzyska Dzieci – chłopcy

1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra

2. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra

3. Szkoła Podstawowa Krzeszów

4. Szkoła Podstawowa Lubawka

5. Szkoła Podstawowa Pisarzowice

6. Szkoła Podstawowa Miszkowice

7. Szkoła Podstawowa Marciszów

8. Szkoła Podstawowa Szarocin

9. Szkoła Podstawowa Chełmsko Śląskie

10. Szkoła Podstawowa Ptaszków

Igrzyska Dzieci – dziewczęta

1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra

2. Szkoła Podstawowa Lubawka

3. Szkoła Podstawowa Pisarzowice

4. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra

5. Szkoła Podstawowa Miszkowice

6. Szkoła Podstawowa Krzeszów

7. Szkoła Podstawowa Szarocin

8. Szkoła Podstawowa Marciszów

9. Szkoła Podstawowa Chełmsko Śląskie

10. Szkoła Podstawowa Ptaszków

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – chłopcy

1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra

2. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra

3. Szkoła Podstawowa Krzeszów

4. Szkoła Podstawowa Lubawka

5. Szkoła Podstawowa Chełmsko Śląskie

6. Szkoła Podstawowa Pisarzowice

7. Szkoła Podstawowa Marciszów

8. Szkoła Podstawowa Szarocin

9. Szkoła Podstawowa Ptaszków

10. Szkoła Podstawowa Miszkowice

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – dziewczęta

1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra

2. Szkoła Podstawowa Lubawka

3. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra

4. Szkoła Podstawowa Krzeszów

5. Szkoła Podstawowa Pisarzowice

6. Szkoła Podstawowa Miszkowice

7. Szkoła Podstawowa Chełmsko Śląskie

8. Szkoła Podstawowa Marciszów

9. Szkoła Podstawowa Szarocin

10Szkoła Podstawowa Ptaszków

Licealiada – chłopcy

1. Liceum Ogólnokształcące Kamienna Góra

2. Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących Kamienna Góra

Licealiada – dziewczęta

1. Liceum Ogólnokształcące Kamienna Góra

2. Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących Kamienna Góra

Share

Zobacz również

Leave a Comment