Pielgrzymka Dzieci do Krzeszowa

Dnia 7 października 2018 roku odbędzie się Pielgrzymka Dzieci do Krzeszowa. Na ten dzień Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie przygotowało dla odwiedzających dzieci i rodziców mnóstwo atrakcji. Udział we wszystkich częściach programy jest całkowicie bezpłatny.

Spotkanie o godz. 10:30 w kościele pw. Św. Józefa. Tam nastąpi uroczyste przywitanie wszystkich małych i dużych pielgrzymów. Ciężko byłoby wybrać inne miejsce na przywitanie dzieci, gdyż to właśnie ww. kościół stanowi ogromny zbiór fresków, który zostanie omówiony.

O godz. 11:00 pielgrzymi wezmą udział w programie muzycznym specjalnie przygotowanym przez zespół dzieci i młodzieży z Bielawy.

Godz. 12:00 to czas Mszy Świętej w Bazylice pw. Wniebowzięcia NMP.

Po mszy wszyscy są zaproszeni na “krzeszowską agapę”. Następnie wszyscy ruszą na grę terenową “Rozpoznaj świętego po atrybucie jego”. Ta gra to mnóstwo zagadek, łamigłówek i sporo biegania, a w tym wszystkim cenne nagrody, m.in. wyjazd do Pragi.

Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie czeka na rodziny, jak i na autokarowe grupy zorganizowane. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy dokonać rezerwacji. W tym celu prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Pielgrzyma pod nr tel. 75 742 32 79.Share

Zobacz inne

Leave a Comment