Ostrzeżenia dla motocyklistów – wypadek ze skutkiem śmiertelnym

Do wypadku ze skutkiem śmiertelnym z udziałem motocyklisty doszło 6 lipca 2019 roku w Jeleniej Górze na ul. Sudeckiej. Policja apeluje o rozsądek. Kierowcy „noga z gazu”.

6 lipca 2019 roku około godziny 14.26 w Jeleniej Górze na ul. Sudeckiej doszło do w wypadku, w którym śmierć poniósł 37-letni motocyklista. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem na łuku drogi, na lekkim wzniesieniu z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i uderzył w betonowy przepust. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Ciało zostało zabezpieczone do sekcji. Czynności na miejscu zdarzenia wykonano z udziałem prokuratora Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze. Obecnie policja wyjaśnia przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności.

Sezon motocyklowy w pełni. Na wielu polskich drogach w całym kraju pojawili się fani jednośladów. Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności.

Jak zawsze apelujemy do wszystkich kierujących o rozwagę i przestrzeganie przepisów. Każdy uczestnik ruchu drogowego musi mieć na względzie bezpieczeństwo swoje i innych.

Źródło: Policja Jelenia Góra

Więcej policyjnych komunikatów prasowych w tagach policja.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment