Oferty legalnych bukmacherów na sporty MMA

Powiat Kamienna Góra żyje MMA, czego przykładem są organizowane gale mieszanych sztuk walki CFN – Contender Fight Night. Kibice z regionu mogą nie tylko kibicować zawodnikom MMA podczas gal, ale także obstawiać wyniki innych walk u legalnych bukmacherów. Oferta w tym zakresie jest naprawdę bardzo szeroka!

Klub sportów walki Contender powstał w Kamiennej Górze kilka lat temu z inicjatywy Pawła Oleksego. Odbywają się tam zajęcia z zakresu MMA, muay thai, boksu czy samoobrony. Klub doczekał się już kilku zawodników walczących zawodowo w turniejach organizowanych na terenie całego kraju, a we wrześniu 2018 r. w Kamiennej Górze odbyła się pierwsza gala mieszanych sztuk walki CFN – Contender Fight Night. Sukces tej imprezy sprawił, że planowane są jej kolejne edycje.

Miłośnicy MMA z Kamiennej Góry i okolicy mogą nie tylko kibicować zawodnikom podczas gal, ale także korzystać z oferty legalnych bukmacherów na sporty MMA (tu strona organizacji). Już pierwszy rzut oka na strony internetowe bukmacherów pozwala stwierdzić, że naprawdę jest z czego wybierać!

MMA w zakładach online

Mocne zaangażowanie w MMA widać m.in. w ofercie firmy bukmacherskiej STS. Po pierwsze jest ona oficjalnym sponsorem gal organizowanych przez KSW – największą w Europie i jedną z największych na świecie federacji MMA. – KSW ma w Polsce wierną rzeszę fanów, zależy nam, by być częścią tej społeczności – mówił cytowany w komunikacie prasowym Mateusz Juroszek, prezes STS. – Dzięki ekspansji KSW, MMA to dziś obok piłki nożnej i siatkówki najszerzej oglądana dyscyplina w Polsce, zarówno pod względem liczebności widzów na wydarzeniach, jak i potężnej oglądalności PPV – dodał mówi Martin Lewandowski, dyrektor generalny Federacji KSW.

W STS-ie można typować wyniki wszystkich walk odbywających się w ramach gal KSW, ale nie tylko. W ofercie tego legalnego bukmachera znaleźć można także zakłady dotyczące walk zagranicznych, organizowanych przez taki federacje, jak UFC czy Bellator. 22 czerwca w Greenville w Południowej Karolinie odbędzie się gala UFC on ESPN+ 11. Jedną z walk wieczoru będzie pojedynek Brazylijki Ariane Lipski z Brytyjką Molly McCann. Faworytką jest Lipski – kurs na jej zwycięstwo to 1,67, a na wygraną McCann – 2,10.

Dużo ciekawych zakładów sportowych dotyczących MMA ma w swojej ofercie firma bukmacherska Fortuna. Znaleźć tam można nie tylko typy na zwycięzców poszczególnych walk, ale także obstawiać, czy dana walka zakończy się na punkty, przez nokaut lub poddanie. Fortuna przygotowała dla kibiców MMA również kilka zakładów specjalnych. Jeden z nich dotyczy tego, czy Michał Martynek w lipcu 2019 r. wywalczy kontrakt z UFC na Dana White`s Tuesday Night Contender Series. Niestety, analitycy twierdzą, że szanse na to są niewielkie – kurs na „nie” wynosi 1,38, a na „tak” – 2,80.

Jeszcze dalej ze swoją ofertą poszedł legalny bukmacher LV BET, który jako jedyny umożliwia typowanie wyników gal Fame MMA, gdzie walczą ze sobą nie sportowcy, ale internetowi celebryci, youtuberzy, influencerzy itp. Najbliższa tego typu gala odbędzie się 22 czerwca, a w jej trakcie zmierzą się m.in. Adrian “Polak” Polański i Amadeusz “Ferrari” Roslik. Szanse są tu wyrównane – kurs na wygraną Polańskiego to 1,92, a na zwycięstwo Roslika – 1,8.

Osoby, które zechcą rozpocząć swoją przygodę z typowaniem wyników walk MMA przez Internet, powinny pamiętać o kodzie bonusowym. Wpisany w odpowiednie pole podczas rejestracji darmowego konta bukmacherskiego, powala powiększyć tzw. bonus na start, czyli premię od bukmachera za założenie konta (można ją następnie wykorzystać na obstawianie zakładów, np. na sporty MMA). Dla przykładu – standardowy bonus na start w LV BET to 1500 zł. Użycie kodu promocyjnego LVBET (tu aktualny kod) pozwala zwiększyć go do 1570 zł – 20 zł otrzymujemy w ramach tzw freebetu, czyli darmowego zakładu a 50 zł z kartą kibica. To zupełnie darmowe pieniądze, dzięki którym można wdrażać się w świat legalnych zakładów bukmacherskich!

Zakłady bukmacherskie mogą uzależniać. Graj legalnie i odpowiedzialnie u firm z licencją Ministerstwa Finansów.

Share

Zobacz również

2 Thoughts to “Oferty legalnych bukmacherów na sporty MMA”

  1. alutka

    haaa właśnie wymyśliłam, że jak postawię na przeciwnika a mój zawodnik przegra to przynajmniej ja wygram i tak :DDD

  2. Kal.Bor

    Widzę że MMA u nas rośnie w siłę, jeszcze trochę a przegoni piłkę nożną 😉

Dodaj komentarz