Myślał, że ukradł telewizor, a to był panel telewizyjny

Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozić może mężczyźnie podejrzanemu o kradzież. Jego łupem padł karton, w którym jak sądził znajduje się telewizor. Okazało się, że w środku jest panel telewizyjny. Pokrzywdzony jego wartość oszacował na ponad 3 tysiące złotych. Policjanci odnaleźli go w mieszkaniu zatrzymanego. Teraz za swój czyn odpowie on przed sądem.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze w wyniku prowadzonych działań ustalili, a następnie zatrzymali 20-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież.

Jak ustalili policjanci, jeleniogórzanin 25 czerwca br. przechodząc obok jednego z punktów serwisowych w Jeleniej Górze zauważył karton, w którym sądził, że jest telewizor i go ukradł. Okazało się, że jego łupem padł panel telewizyjny o wartości ponad 3 tysiące złotych. Z uwagi na to, że miał on duże trudności z jego sprzedażą.

Powiadomieni o przestępstwie policjanci rozpoczęli poszukiwania mężczyzny, który dopuścił się  kradzieży. Na podstawie zebranych w tej sprawie informacji oraz na podstawie analizy nagrań z kamer monitoringu funkcjonariusze wytypowali i zatrzymali 20-latka jako podejrzewanego o ten czyn. Mężczyznę rozpoznali bez trudu, gdyż zatrzymywali go już za podobne przestępstwa. W jego mieszkaniu odnaleźli skradziony łup.

Teraz za kradzież grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Policja Jelenia Góra

Więcej policyjnych komunikatów prasowych w tagach policja.

Share

Zobacz również

Dodaj komentarz