Medale za długoletnie pożycie małżeńskie odebrały dwie pary

W Sali Witrażowej kamiennogórskiego ratusza kolejne pary otrzymały dziś (sobota, 2 marca) medale za długoletnie pożycie małżeńskie. Tym razem Grażyna i Jan Matkowscy, którzy zawarli związek małżeński 15 września 1973 roku w Kamiennej Górze oraz Józefa i Marek Hambergerowie, którzy zawarli związek małżeński 22 kwietnia 1973 roku.

Gratulujemy.

Marek i Józefa Hamberger wzięli ślub w Kamiennej Górze 22 kwietnia 1973 roku. Oboje byli pracownikami kamiennogórskiego Jedwabiu. Doczekali się dwójki dzieci i czworo wnucząt.

Jan i Grażyna Matkowscy urodzili się w Kamiennej Górze. Ślub wzięli w Kamiennej Górze 15 września 1973 roku. Pan Jan pracował jako technik mechanik w zakładach Karkonosze i Floreta. Później w kamiennogórskim magistracie. Pani Grażyna pracowała w Dofamie jako technik mechanik. Mają dwoje dzieci i troje wnucząt.

Burmistrz Janusz Chodasewicz złożył Dostojnym Jubilatom gratulacje z okazji Złotych Godów i odznaczył przyznawanymi przez Prezydenta RP Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

W ubiegłym tygodniu swój Jubileusz obchodzili Danuta i Edward Torzeccy z miejscowości Leszczyniec (gm. Kamienna Góra). Reportaż fotograficzny prezentowaliśmy tutaj.

Share

Zobacz inne