Łukasz Charzewski stoczy walkę podczas gali FEN 30

Łukasz „Harry” Charzewski stoczy walkę podczas gali FEN 30, która odbędzie się 3 października br. we wrocławskiej Hali Orbita. Będzie to jego czwarta walka pod banderą federacji Fight Exclusive Night (9-1, 2 KO, 2 SUB).

Przypominamy, że podczas gali FEN 23, która odbyła się w Lubinie gilotyną zmusił w 3. rundzie do odklepania Łukasza Bieńka, za co otrzymał bonus (najlepsze poddanie). Podczas gali FEN 26, która odbyła się we wrocławskiej Hali Orbita, na pełnym dystansie wygrał jednogłośnie z niepokonanym wcześniej Krystianem Blezieniem. Podczas gali FEN 28 pokonał Kacpra Formelę niejednogłośną decyzją sędziów. Pojedynek został uznany za najlepszą walką wieczoru. Z powodu pandemii koronawirusa gala FEN 28 była dostępna na żywo jedynie w systemie PPV.

Charzewski to utytułowany zapaśnik, wielokrotny medalista mistrzostw Polski, członek kadry narodowej. Zawodowy debiut w MMA zanotował 16 września 2016 roku pokonując przez poddanie w 3. rundzie Miroslava Strouha. Siedem miesięcy później przez jednogłośną decyzję sędziów zwyciężył z Łukaszem Dziudzią, by od 2018 roku rozpocząć serię kolejnych zwycięstw. W marcu 2018 roku wygrał z Mansurem Abdurzakovem, pół roku później znokautował Tomaza Kubczaka podczas gali Contender Fight Night, by w listopadzie pewnie na punkty uporać się z Arturem Pawlikiem.

Więcej na temat sportów walki i zawodników z naszego regionu w tagach MMA.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment