Kopalnia Kolorów

Już niebawem po raz trzeci odbędzie się Kopalnia Kolorów. Najbardziej kolorowe, pozytywnie zakręcone oraz energetyczne wydarzenie, które w tym roku przewrotnie jest zorganizowane na początek lata. W dniu rozpoczęcia wakacji na terenie Starej Kopalni w Wałbrzychu od godz. 18:00 będzie się można bawić przy świetnej muzyce oraz iście letniej atmosferze, o którą zadba niezawodny prowadzący Rafał Ślipek. W tym roku poza kolorowymi proszkami Holi organizator przygotował ciekawe bonusy. Przypominamy, że na imprezie można używać jedynie proszków Holi zakupionych na miejscu w Starej Kopalni w cenie 10 zł. za sztukę.

“Więc chodź pomaluj mój świat” kolorami, które będą mienić się na ubraniach, twarzach, włosach… wszędzie!!! Pokoloruj siebie i swoich najbliższych. Kopalnia kolorów będzie otwarta dla wszystkich i zupełnie za DARMO.

Nie ważne ile masz lat czy jakiej muzyki słuchasz, ważne że potrafisz się uśmiechać i lubisz spędzać czas w gronie zwariowanych osób.

Time Table:
17:00 – 19:00 Pokaz ZUMBY zorganizowanej przez Fundacja “Merkury”.
19:00 – 22:00 Impreza wśród kolorów gdzie będzie odliczanie do rozsypywania kolorowego pudru i będą dorzucane kolejne paczki z kolorowym pudrem.

Kolorową imprezę poprowadzą: Novicky oraz DJ Rad-Nice.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment