Już niebawem dwa koncerty gwiazd disco polo

Miłośnikom muzyki tanecznej przypominamy, że już niebawem w powiecie kamiennogórskim wystąpią dwie gwiazdy disco polo: zespół Łobuzy i zespół Extazy.

Przypominamy, że nasze relacje z koncertów muzyki tanecznej dostępne w tagach disco polo.

W dniu 12 lipca 2019 roku na rynku w Lubawce odbędzie się koncert zespołu Łobuzy. Koncert odbędzie się w ramach Święta Miasta Lubawka.

Łobuzy to zespół muzyczny wykonujący disco polo. Powstał w 2015 roku z inicjatywy menadżera muzycznego Igora Pilewicza.
Formacja zadebiutowała singlem pt. “Ona czuje we mnie piniądz”, który ukazał się 2 lipca 2015 roku nakładem wytwórni muzycznej My Music. Utwór spotkał się z natychmiastowym zainteresowaniem publiczności zyskując miano przeboju. Teledysk do piosenki został wyświetlony blisko 85 mln razy na łamach serwisu YouTube (czerwiec 2019). W roku 2015 singel uzyskał status złotej płyty, a w marcu 2016 roku został wyróżniony diamentową płytą.

W dniu 31 sierpnia 2019 roku w Kamiennej Górze wystąpi zespół Extazy. Koncert odbędzie się w ramach Święta Powiatu Kamiennogórskiego.

Zespół Extazy powstał w 2010 roku, lecz jego korzenie sięgają daleko wstecz. Lider, Kamil Chudziński, niegdyś członek formacji Stars, występował z ową grupą przez dobrych kilka lat koncertując w całej Polsce. Z formacją Stars rozstał się w roku 2007, a następnie razem z Damianem Staniszewskim założył grupę pod nazwą Matrix. W tym okresie powstała znakomita piosenka pt. “Tak jak pierwszy raz”, która osiągnęła ogromny aplauz słuchaczy. Matrix z przyczyn osobistych zakończył swoją działalność pod koniec roku 2008, a Kamil Chudziński stworzył nowy zespół o nazwie Extazy. Rok 2010 był okresem przełomowym dla zespołu. Formacja pracowała nad swoją debiutancką płytą. W tym czasie związała się z Wydawnictwem Muzycznym Poparazii.
11 kwietnia 2011 roku odbyła się premiera debiutanckiego krążka pt. “Powiedz powiedz, co cię kręci”. Na płycie znalazło się 11 autorskich piosenek oraz 3 remixy. Mega produkcją okazała się piosenka pt. “Smakować będę cię”, która podbiła serca klubowiczów mocnym brzmieniem i niecodziennym tekstem. Ten właśnie rok uważany jest za początek istnienia formacji. Od pierwszego przeboju zaczęły się liczne występy, a popularność grupy ciągle wzrasta.
Skład zespołu przechodził kilka razy metamorfozę. Jednak od kilku lat – obok lidera grupy – występują piękne tancerki. Swoim urokiem i wdziękiem powodują iż męskie grono fanów szaleje na ich punkcie. Świetnie tańczące dziewczyny w okrojonych strojach nadają smaku zespołowi, a występujące na scenie trio świetnie się ze sobą komponuje.

Fot. Extazy, Łobuzy (Materiały prasowe)

Share

Zobacz również

Dodaj komentarz