Gwiazdy na Brutal Assault 2018

Przypominamy, iż w dniach 8-11 sierpnia 2018 roku odbędzie się 23. edycja festiwalu Brutal Assault.

Festiwal Brutal Assault od zawsze ma swoje miejsce w Czechach a od 12 edycji w Jaromerze na terenie Twierdzy Jozefov. Trwa kilka dni a na scenach występuje ponad 100 zespołów z całego świata.

Ogłaszamy następne zespoły, które wystąpią na festiwalu. Na sam początek idzie jedna z najjaśniejszych gwiazd na extreme progowym firnamencie, francuska Gojira.

Na festiwal powraca Testament (na zdjęciu), który udowodnił doskonałą formę ostatnim albumem Brotherhood of the Snake. Jeśli jesteśmy już przy weterenach sceny to zaprezentują się przed wami heavymetalowcy z Armored Saint z byłbym członkiem Anthrax, Johnem Bushem na wokalu oraz Peter Tägtgren ze swoim industrial/metalowym Pain.

Czas także przygotować bandany, bo do Josefova przyjedzie Suicidal Tendencies, a crossover/thrashowe tornado rozkręci Municipal Waste. Zobaczycie także nowy, thrashowy projekt byłych członków Megadeth czyli Act of Defiance.

Fani złotej ery rocka z radością przyjmą występ Graveyard, a osoby wolące bardziej bezkompromisową zabawę powitają pod sceną narko-rzeźników z meksykańskiej Brujeria. Mamy także kolejny polski akcent na festiwalu – rewelacyjny Azarath!

Brytyjskie Dragged Into Sunlight przesunie granicę black metalu, post-metalu i sludge na kolejny poziom. Zwolenników czarnej sztuki ucieszy też występ Wiegedood z członkami AmenRa, Oathbreaker czy Rise and Fall w składzie.
Rośnie w siłę także hardcorowa część Brutal Assault. Tym razem do składu dołącza świętujący trzydziestolecie amerykański Integrity, ich krajanie z Terror oraz deathcorowcy z Angelmaker.

Więcej na temat festiwalu w tagach brutal assault.

Fot. testamentlegions.comShare

Zobacz inne

One Thought to “Gwiazdy na Brutal Assault 2018”

Leave a Comment