Finał strefy jeleniogórskiej LZS tenisa stołowego

W sobotę, 19 marca w Jeżowie Sudeckim odbył się finał strefy jeleniogórskiej LZS tenisa stołowego. W ramach XXIII Dolnośląskich Igrzysk LZS rozegrano turniej w czterech kategoriach wiekowych chłopców i dziewcząt, z udziałem 75 zawodników. Powiat kamiennogórski reprezentowała 14-osobowa grupa zawodników.
W klasyfikacji drużynowej gmina Kamienna Góra zajęła trzecie miejsce. Największe sukcesy indywidualne to tytuł mistrza strefy seniorów i złoty medal Piotra Czerneckiego z Pisarzowic. Tytuł wicemistrzyni strefy kadetek i srebrny medal zdobyła Iwona Makowska z Kamiennej Góry. Trzecie miejsce wśród seniorek i brązowy medal zdobyła Marta Cebula z Pisarzowic. Trójka medalistów uzyskała awans do finału wojewódzkiego w Brzegu Dolnym.

Źródło: Zbigniew Bednarek