Festiwal Lodów w Pałacu Struga

Od soboty 4 lipca 2020 roku Fundacja Pałac Struga zaprasza na 8 Festiwal Lodów. We wszystkie wakacyjne weekendy, w godzinach 12:00-20:00 można eksperymentować z zaskakującymi smakami lodów rzemieślniczych. W menu lody warzywne, owocowe z przyprawami i dla dorosłych lody z alkoholem.

W tym roku dochód ze sprzedaży lodów Fundacja Pałac Struga przeznacza na kontynuowanie prac konserwatorskich renesansowych malowideł ściennych: portretów cesarzy w sali balowej.

Festiwalowi lodów towarzyszyć będzie wystawa pt. “Malarstwo, rysunek i ceramika” – zbiorowa wystawa prac studentek 2-roku Studiów podyplomowych.

Wernisaż wystawy odbędzie się 4 lipca 2020 roku o godz. 18:00 w zabytkowych murach Pałacu Struga (koło Wałbrzycha). Wystawę będzie można oglądać podczas zwiedzania pałacu w soboty i niedziele w godzinach: 12:00-18:00, do 30 sierpnia 2020 roku.
Zwiedzanie odbywa się z przewodnikiem o pełnych godzinach.

W Pałacu Struga można ze smakiem pomagać ratować zabytki Delektując się oryginalnymi smakami lodów można pomóc w konserwacji i renowacji wyjątkowych renesansowych malowideł w sali balowej.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment