Farben Lehre zagra w Mieroszowie

Miłośników dobrego punka z elementami reggae informujemy, iż dnia 7 kwietnia 2018 roku o godz. 20:00 w Mieroszowie odbędzie się koncert zespołu Farben Lehre. Support zespół Sufit.

Żywiołowe koncerty zawsze grane “na maksa” to bez wątpienia znak rozpoznawczy kapeli z Płocka. Kapela wciąż aktywnie udziela się na wielu scenach naszego kraju oraz za jego granicami. Muzyka Farben Lehre jest energiczna, melodyjna, pełna radości grania i wolna od kompleksów. Ostre, aczkolwiek przystępne dźwięki oraz garść szczerych słów stanowią próbę duchowego porozumienia się z drugim człowiekiem. Najważniejsze utwory to “Anioły i demony”, “Erato”, “Ferajna”, “Handel”, “Helikoptery”, “Judasz”, “Matura” , “Spodnie z GS-u” czy “Terrorystan”.

Zespół powstał we wrześniu 1986 roku. Od tamtego czasu ukazało się 12 płyt studyjnych: “Bez pokory”, “My maszyny”, “Insekty”, “Zdrada”, “Atomowe zabawki”, “Pozytywka”, “Farbenheit”, “Snukraina”, “Ferajna”, “Achtung 2012”, “Projekt PUNK”, “Trzy dekady”, koncertowa kaseta “Samo życie”, trzy oficjalne dvd: “Przystanek Woodstock 2006”, “Punky Reggae live 2008”, “Przystanek Woodstock 2013 – Projekt PUNK” oraz liczne kompilacje.

Na swoim koncie płoccy muzycy mają występy u boku tak znaczących formacji jak the Exploited, Die Toten Hosen, New Model Army, U.K.Subs, G.B.H., Vibrators czy Dritte Wahl. W ostatnich 15 latach Farben Lehre zagrało ponad 1500 koncertów, co sytuuje go w gronie najczęściej koncertujących polskich (i nie tylko) zespołów. Od 2004 roku FARBEN LEHRE był pomysłodawcą oraz jednym z głównych wykonawców trasy koncertowej Punky Reggae live, która rokrocznie odwiedzała kilkadziesiąt klubów w większości dużych polskich miast i teraz, w 2018 roku – po kilka latach przerwy – ponownie powraca na polską mapę koncertową.

Bilety na koncert w Mieroszowie w cenie 30 zł. (przedsprzedaż) i 35 zł. (w dniu koncertu) można kupić w Piwnicy pod Zielonym Kotem ul. Żeromskiego 28, Mieroszów i w Wałbrzychu pod nr tel. 668 477 391.
Rezerwacja mailowa biletów została już uruchomiona. Należy podać imię nazwisko, ilość biletów na adres: kalina.k666@wp.pl.

Fot. Farben Lehre facebookShare

Zobacz również

Leave a Reply