Dzień Morsa w Krzeszówku

W dniu 24 listopada br., w zimne niedzielne południe, dziewczyny z Pisarzowickiej Grupy Rekreacyjnej wspólnie z zaprzyjaźnionymi Piaskowymi Morsami spotkały się w Krzeszówku, aby zanurzyć się w lodowatej wodzie i korzystać z uroków prozdrowotnych kąpieli.

Wejście do wody poprzedziła intensywna rozgrzewka, po której amatorzy morsowania energicznie wyruszyli do zbiornika wodnego.

Miłośnicy lodowatych kąpieli spotykają się w swoich grupach już cyklicznie, nawet dwa razy w tygodniu. Tym razem dziewczyny z PGR’u zrezygnowały z kąpieli topless :-(, jak podczas morsowania w Sędzisławiu, to jednak nie przeszkodziło wspólnemu hartowaniu w zimnej wodzie. Wspólne morsowanie zakończyło ognisko i pieczone kiełbaski. Całe wydarzenie przebiegło w świetnej atmosferze tym bardziej, że tego dnia przypada Dzień Morsa.

Przypominamy, że zaletą morsowania niewątpliwie jest zwiększenie odporności organizmu, który z czasem staje się odporny na infekcje. Morsowanie praktykować może każda osoba, która nie ma problemu z chorobami układu sercowo-naczyniowego.

Share

Zobacz inne

2 Thoughts to “Dzień Morsa w Krzeszówku”

  1. […] zagra w Chełmsku Śląskim z Rock Tube Dzień Morsa w Krzeszówku Komunikatylubawka, […]

  2. […] Dzień Morsa w Krzeszówku WOŚP gra w Chełmsku Śląskim Komunikaty […]

Leave a Comment