Pisarzowicka Grupa Rekreacyjna morsowała w Sędzisławiu

Pisarzowicka Grupa Rekreacyjna (PGR na START) po raz kolejny spotkała się na morsowaniu. Śmiałe kobiety korzystające z kąpieli w porze jesienno-zimowej to rzadkość w naszym regionie. Po wykonaniu krótkiej rozgrzewki morsy, a właściwie syrenki z Pisarzowickej Grupy Rekreacyjnej, dynamicznie wyruszyły do lodowatej wody w sędzisławskim stawie. Temperatura powietrza wynosiła 5 stopni.

Podczas morsowania towarzyszyła świetna atmosfera, a woda w stawie zrobiła się gorąca. To był świetny pomysł PGR’u na świętowanie 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Zaletą morsowania niewątpliwie jest zwiększenie odporności organizmu, który z czasem staje się odporny na infekcje. Morsowanie praktykować może każda osoba, która nie ma problemu z chorobami układu sercowo-naczyniowego. Dołączyć do Pisarzowickiej Grupy Rekreacyjnej może każdy, bez względu na wiek. Dziewczyny zapraszają!

Zobacz inne

2 Thoughts to “Pisarzowicka Grupa Rekreacyjna morsowała w Sędzisławiu”

  1. […] nawet dwa razy w tygodniu. Tym razem dziewczyny z PGR’u zrezygnowały z kąpieli topless :-(, jak podczas morsowania w Sędzisławiu, to jednak nie przeszkodziło wspólnemu hartowaniu w zimnej wodzie. Wspólne morsowanie […]

Leave a Comment