Dni Kamiennej Góry 2017 – Zapowiedź

W dniach 2-4 czerwca 2017 roku odbędzie się kolejna edycja Dni Kamiennej Góry. Wydarzeniu towarzyszyć będzie szereg imprez kulturalnych i rozrywkowych.

Tym razem jako gwiazdy wieczorów zagrają Piękni i Młodzi, Video i Kasia Kowalska.

Jak zawsze, nad kamiennogórskim zalewem obok sceny powstanie duże miasteczko gastronomiczne oferujące szeroki asortyment pysznego jedzenia i napojów. Do tego przez cały czas funkcjonować będzie wesołe miasteczko.

Oficjalny plakat i szczegóły wydarzenia zaprezentujemy niebawem.

Największą ilość widzów zapewne przyciągnie zespół Piękni i Młodzi grający muzykę disco polo. Zespół ma już swoją galerię na portalu czadrow.pl. Relację z Dni Legnicy, gdzie wystąpiła również grupa Boys i zespół Basta można obejrzeć tutaj.

Piękni i Młodzi to grupa muzyczna, w której skład wchodzą: liderka zespołu Magda Narożna, Daniel Wilczewski oraz Dawid Narożny. Wsparciem dla Pięknych i Młodych jest Piotrek – DJ i realizator dźwięku. Zespół powstał w 2012 roku i już może się pochwalić wieloma sukcesami. Ich utwór Niewiara uzyskał miano hitu roku 2013 w stacjach Disco Polo. Zespół dotarł również do półfinału 7. edycji talent show Must Be The Music.

Relacje z koncertów muzyki dance dostępne w tagach disco polo.

Piękni i Młodzi – Oficjalny teledysk

Share

Zobacz inne

Leave a Comment