Cleo gwiazdą Święta Miasta Lubawka

W niedzielę, 18 lipca w lubawskim Parku Watra odbył się koncert gwiazdy wieczoru tegorocznego Święta Miasta Lubawka, którym była wokalistka Cleo. Przed koncertem Cleo, jako support wystąpił m.in. trójmiejski zespół MJUT, reportaż z koncertu dostępny tutaj.

Na Święto Miasta organizator przygotował dla wszystkich moc wrażeń – prezentacje lokalnych artystów, konkursy dla publiczności, dmuchańce i inne atrakcje dla dzieci to tylko część programu tegorocznego święta, które wróciło po rocznej przerwie spowodowanej pandemią.

Gwiazdą wieczoru była wspomniana Cleo, wokalistka, autorka tekstów – kobieta wielu talentów. Odkryta przez Donatana w 2013 roku nagrała singiel „My Słowianie”, który stał się jednym z największych hitów radiowych, którego oczywiście nie zabrakło podczas koncertu w Lubawce.

Cleo od samego początku swojej kariery kształtowała wokal w kierunku muzyki: Soul, Gospel, R’n’B, Funk i Hip Hop. Zaczęło się od dziecięcej fascynacji wielkimi divami światowej sceny – Aretha Franklin, Whitney Houston, Patti LaBelle, Chaka Khan, Laryn Hill.

Koncert w Lubawce cieszył się dużym zainteresowaniem. Cleo wykonała swoje największe przeboje, ku uciesze sporej ilości publiczności, która wspólnie z wokalistką śpiewała teksty piosenek.

Artystce na scenie towarzyszyły dwie piękne tancerki, które również zachęcały zebraną publiczność do wspólnej zabawy. Po koncercie wierni fani mogli zrobić z artystką selfie i otrzymać autograf.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment