Castle Party 2016 – Galeria

Castle Party to jeden z największych w Europie festiwali muzyki w klimacie rocka gotyckiego. Festiwal od lat jest organizowany w Bolkowie. Koncerty odbywają się na zamku, byłym kościele ewangelickim i wybranych klubach. Na festiwal przyjeżdża corocznie kilka tysięcy fanów rocka gotyckiego, gothic metalu, elektro, industrialu i rytmów pokrewnych. Festiwal trwa cztery dni, podczas których Bolków wypełnia wielu fanów wspomnianej muzyki, przebranych w różnego rodzaju stroje z epoki i nie tylko.

Od czterech lat „Czadrów” jest jednym z akredytowanych mediów uczestniczących w tym wydarzeniu. Wszystkie artykuły dotyczące festiwalu są dostępne w tagach castleparty.

Poniżej prezentujemy galerię z drugiego dnia festiwalu, gdzie gwiazdą wieczoru była m.in. niemiecka grupa XANDRIA, grająca muzykę z pogranicza gothic metalu i metalu symfonicznego.

Miło nam poinformować, iż prowadzącym drugi dzień festiwalu Castle Party w Bolkowie był dyrektor kamiennogórskiego Centrum Kultury Pan Marek Dańczak. Gratulujemy.

Zapraszamy do przeglądania galerii z festiwalu Castle Party 2016. Zawarte w niej fotografie odzwierciedlają niepowtarzalny klimat tej wyjątkowej imprezy muzycznej organizowanej w naszym regionie.

Zapraszamy również do naszych relacji z wcześniejszych edycji festiwalu, które są dostępne tutaj.

Share

Zobacz również

Leave a Reply