Brutal Assault 2017

Informujemy o kolejnych nowych zespołach, jakie zagrają na festiwalu Brutal Assault, który odbędzie się 9-12 sierpnia 2017 roku na terenie Twierdzy Jozefov w Czechach.

Na tym wielkim widowisku muzycznym organizowanym w naszym regionie zobaczycie również: ARKONA (ru), BORN OF OSIRIS, CLAWFINGER, EINHERJER, GRUESOME, MALIGNANT TUMOUR, MOURNING BELOVETH, THE LURKING FEAR, SAMAEL, SVART CROWN.

Jeżeli nie udało wam się pożegnać z THE DILLINGER ESCAPE PLAN przez wypadek w drodze do Krakowa, nic straconego. Amerykanie zagrają podczas Brutal Assault 22. Również w tym roku THE DEVIN TOWNSEND PROJECT wraca na Brutal Assault i dostarczy wam sporą dawkę rozrywki. Szwedzki TIAMAT zaprezentuje przed festiwalową publicznością kamień milowy klimatycznego grania, całe Wildhoney! WALLS OF JERICHO wraz ze swoją liderką Candace Kucsulain prezentowali się na deskach BA już kilka razy i nigdy nie zostawiali jeńców – podobnie będzie w tym roku. Wielbiciele zupełnie innej muzycznej szufladki będą mogli zobaczyć death/doommetalowców z fińskiego SWALLOW THE SUN oraz post-rockowe GOD IS AN ASTRONAUT z Irlandii. Szwedzką szkołę grania zaprezentuje THE CROWN, a odpoczynek od metalowych klimatów zaserwuje nam hardcore/punkowe BIRDS IN ROW. Do składu dołączają również death/blackowe ZHRINE z Islandii, metalcorowe OCEANS ATE ALASKA z Wielkiej Brytanii oraz amerykanie z hc/punkowego VISIONS OF DISORDER.

Brutal Assault to festiwal „mocnego grania”. Portal czadrow.pl jest jednym z akredytowanych mediów uczestniczących w tym największym wydarzeniu muzyki metalowej w tej części Europy.

Więcej o wydarzeniu w tagach brutal assault.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment