Brutal Assault 2015

Zgodnie z wymogami organizatora informujemy o kolejnych grupach, które zagrają w sierpniu 2015 roku na festiwalu Brutal Assault w czeskim Jaromerze.
Dla przypomnienia informujemy, iż czadrow.pl jest jednym z mediów uczestniczących w tym największym wydarzeniu muzyki metalowej w tej części Europy.

Do składu Brutal Assault dołączają dwa zespoły z Holandii, które będą reprezentowana przez deathmetalowców z ANTROPOMORPHIA oraz symfonicznych blackmetalowców z CARACH ANGREN. Do składu dołącza również kultowy, deatmetalowy DEMILICH z Finlandii oraz Niemcy z metalcorowego HEAVEN SHALL BURN. Scenę doommetalową będzie reprezentować szwedzka KATATONIA oraz Finowie z KYPCK. W sierpniu na scenach BA będziecie mogli zobaczyć również reprezentanta post-rock/shoegaze z niemieckiego LANTLÔS oraz alternatywnych metalowców z amerykańskiego MUSHROOMHEAD. Ostatnie trzy potwierdzone zespoły to brazylijska crossoverowa legenda – RATOS DE PORÃO, niemieccy goregrindowcy z RECTAL SMEGMA oraz dronowi wizjonerzy z SUNN O))).

Share

Zobacz inne

Leave a Comment