Brutal Assault 2015

Zgodnie z wymogami organizatora informujemy o kolejnych grupach, które zagrają w sierpniu 2015 roku na festiwalu Brutal Assault w czeskim Jaromerze.
Dla przypomnienia informujemy, iż czadrow.pl jest jednym z mediów uczestniczących w tym największym wydarzeniu muzyki metalowej w tej części Europy.

Do składu Brutal Assault dołączają kolejne zespoły. Wystąpią dla was: death/grindowa BRUJERIA z Meksyku, mistrzowie szybkiego death metalu z kanadyjskiego CRYPTOPSY oraz egzotyczny death/blackowy DEMONIC RESURRECTION z Indii.
Skandynawską scenę będą reprezentować vikingmetalowcy z norweskiego EINHERJER oraz kultowy reprezentant szwedzkiego black metalu MARDUK, który w specjalnym secie odegra cały “Panzer Division Marduk”.
Południową półkulę reprezentować będą: Brazylijki z thrashowego NERVOSA, oldschoolowi thrashowcy z chilijskiego NUCLEAR oraz tasmańskie deathmetalowe diabły z PSYCROPTIC.
Nowoczesne oblicze ekstremalnej muzyki zaprezentują dwa amerykańskie zespoły: deathcorowe RINGS OF SATURN oraz post-hardcorowa ROSETTA.
Do składu dochodzi również legendarny thrashowy M.O.D., blackowa rewelacja z Islandii, SVARTIDAUÐI oraz rodzimy VADER.

Udostępnij:
Share

Podobne artykuły

Dodaj komentarz