Apteka zagra w Jeleniej Górze

Miłośników polskiego rocka i muzyki alternatywnej informujemy, iż dnia 23 lutego 2018 roku o godz. 20:00 w Jeleniej Górze w Klubie Kulturalnym (ul. Sobieskiego 20A) odbędzie się koncert zespołu Apteka.

Zespół Apteka powstał w 1983 roku. Założony przez Jędrzeja „Kodyma” Kodymowskiego i Macieja Błasiaka po dziś dzień aktywnie reprezentuje Trójmiejska scenę alternatywną.

Apteka to trans, psychodelia, rock, niesamowita energia i żywiołowość, o czym najlepiej przekonać się w czasie występów na żywo.

Apteka początkowo miała być tylko rodzajem przewrotnego eksperymentu, alternatywnym sposobem spędzania czasu kumpli z liceum, wyrosła ponad swoje założenia stając się zespołem legendarnym, punktem odniesienia, wyróżnianym mianem kultu. Pomimo wielu metamorfoz, zmian personalnych, zespół wydał kilka krążków („Synteza”, „AAA…”, „Big Noise”, „Narkotyki”, „Live’92”, „Urojone całe miasto”, „Menda”, „Spirala”) i ma w swoim dorobku setki koncertów, nagrody i wyróżnienia prestiżowych periodyków muzycznych. Apteka od lat zajmuje czołowe miejsce na polskim rynku muzycznym.

Informacje o biletach w Klubie Kulturalnym Jelenia Góra tel. 577 272 700.

Fot. Marcin KamińskiShare

Zobacz inne

Leave a Comment