Dziś kolejny odcinek MasterChef Junior z kamiennogórzanką Nadią Paździur

Dziś (niedziela, 19 marca) o godz. 20:00 kolejny odcinek 8. edycji MasterChef Junior, programu kulinarnego emitowanego na antenie TVN, z udziałem kamiennogórzanki Nadii Paździur. Dziś młodzi kucharze będą musieli poradzić sobie z produktami, które potrzebują sporo czasu, by osiągnąć idealną konsystencję, aromat i smak. W drugiej części zmierzą się z przygotowaniem różnych zup.

Pokaż więcej

CFN8: Łukasz Bonarski

Prezentujemy kolejnego zawodnika gali MMA organizowanej przez klub Contender Kamienna Góra. Przypominamy, że CFN8 odbędzie się 21 kwietnia 2023 roku w Jeleniej Górze. Podczas CFN8 zobaczymy ponownie reprezentanta klubu Contender Kamienna Góra Łukasza Bonarskiego. W zeszłym roku stoczył dwie walki. Jedną z nich wygrał, drugą przegrał. Teraz wraca, by znów odnieść spektakularne zwycięstwo. Więcej o gali CFN8 tutaj. Zobacz nasze reportaże fotograficzne z wcześniejszych gal MMA tutaj.

Pokaż więcej

CFN8: Daniel Wojańczyk

Prezentujemy kolejnego zawodnika gali MMA organizowanej przez klub Contender Kamienna Góra. Przypominamy, że CFN8 odbędzie się 21 kwietnia 2023 roku w Jeleniej Górze. Daniel Wojańczyk miał okazję już walczyć dla federacji podczas CFN 5. Niestety musiał uznać wyższość przeciwnika. Teraz reprezentant MMATADORES KCE i Olimpus Fight Club wraca zmotywowany w walce zawodowej, by powrócić na ścieżkę zwycięstw. Więcej o gali CFN8 tutaj. Zobacz nasze reportaże fotograficzne z wcześniejszych gal MMA tutaj.

Pokaż więcej

Odbudowa konstrukcji dachu ruin kościoła św. Mateusza

Trwa odbudowa konstrukcji dachu ruin kościoła św. Mateusza w Uniemyślu (gm. Lubawka). Dzięki dotacji Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego postawiono kluczową część więźby dachowej, natomiast w ubiegłym roku dzięki dotacji otrzymanej od Dolnośląskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków we Wrocławiu dokończono prace konstrukcyjne wzmacniające nawę i gzyms. Ruiny próbuje ratować Stowarzyszenia Doliny Zadrny, które opiekuje się obiektem. Stowarzyszenie chciałoby w bieżącym roku dokończyć ten etap odbudowy i przystąpić do prac wewnątrz nawy, w tym do wstawienia okien. Stosowne wnioski w instytucjach zarządzających środkami na remonty zabytków zostały złożone. Przypominamy, że pierwszy obiekt powstał w…

Pokaż więcej