Trwa budowa ścieżki rowerowej w Kamiennej Górze

Trwają prace budowlane ścieżki rowerowej w Kamiennej Górze. Wykonywane są prace ziemne na odcinku biegnącym wzdłuż ul. Przemysłowej. Przy ul. Towarowej prowadzona jest wycinka drzew. Rozpoczęto układanie asfaltu na odcinku przy ruinach Zamku Grodztwo i uzupełniono nawierzchnię asfaltową na odcinku przy wjeździe do Czadrowa.

Prezentujemy obecny stan budowy.

Cały proces budowy dróg rowerowych w naszym regionie dostępny na portalu Relacje Regionalne w tagach ścieżka rowerowa.

Zobacz inne

2 Thoughts to “Trwa budowa ścieżki rowerowej w Kamiennej Górze”

 1. Grzegorz

  Witam serdecznie jestem częstym gościem na ścieżce rowerowej i martwi mnie fatalnie położony ostatnio 300 metrowy odcinek do mostku . Powierzchnia jest mocno pofałdowana jak by pan walcem nie miał pojęcia co robi te fale Dunaju może dla roweru nie wnoszą ale często jeżdżę na nartorolkach i ten kawałek jest po prostu tragiczny cała ścieżka ma super dywanik równy i gładki jak w książce piszą , niestety ten ostatnio oddany to WIELKA PORAZKA . A szkoda to niszczy wspaniały wizerunek całej do tej pory wykonanej pracy.
  Zmierzyłem szerokość nowego dywanika i nie odbiega on od położonego wcześniej i myślę ze nie użyto podajnika węższego tylko nakładano ręcznie i z tego powodu są te nierówności lub podbudowa została spartaczona
  Pozdrawiam i myślę ze ktoś kto to nadzoruje zwróci uwagę

  1. Artur

   Na tym odcinku musiał być użyty mały stół aby przejechać przez mostek dlatego nie była położona cała szerokość nawierzchni. Ścieżkę będą odbierali fachowcy i oni zdecydują czy wymagana jest korekta. Pozdrawiam.

Leave a Comment