Spotkanie informacyjne programu “Czyste Powietrze” na terenie gminy Marciszów

26 maja 2021 roku Gmina Marciszów zawarła porozumienie z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, dotyczące realizacji programu „Czyste Powietrze”. W ramach programu właściciele budynków na terenie Gminy Marciszów mogą otrzymać dofinansowanie na wymianę starych pieców i poprawę efektywności energetycznej budynków mieszkalnych. Pracownicy Urzędu Gminy Marciszów pomogą Państwu w wypełnieniu wniosku o dofinansowanie WFOŚiGW. Jesteśmy do dyspozycji pod numerem telefonu 75 74 10 208.

Spotkanie informacyjne dotyczące programu „Czyste Powietrze” zostało zaplanowane w czwartek 24 czerwca 2021 roku o godzinie 15:30, w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Marciszowie. W spotkaniu weźmie udział doradca energetyczny, który odpowie na Państwa pytania dotyczące projektu.

Z uwagi na obowiązujące reżimy sanitarne i ograniczoną liczbę miejsc, prosimy wszystkich zainteresowanych o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr (75) 7410208 lub mailowy na adres: sekretarz@marciszow.pl w celu zapisania się na spotkanie.

Więcej informacji na temat programu można uzyskać tutaj.

Wójt Gminy Marciszów
mgr inż. Wiesław Cepielik

Share

Zobacz również

Leave a Reply