Odpowie za kradzież rozbójniczą

Policjanci w wyniku realizacji informacji własnych zatrzymali w miniony poniedziałek 41-letniego wałbrzyszanina. Mężczyzna podejrzany jest o dokonanie tydzień wcześniej kradzieży rozbójniczej w jednym z marketów w Szczawnie-Zdroju.

Wałbrzyscy funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji I w Wałbrzychu oraz Wydziału Prewencji Komisariatu Policji V w Wałbrzychu pracując operacyjnie ustalili, że to właśnie 41-letni mężczyzna 5 sierpnia bm. przed godziną 9:00 ukradł butelkę wódki oraz flakonik perfum wartości blisko 100 złotych z marketu przy ul. Szczawieńskiej w Szczawnie-Zdroju, a następnie zagroził uszkodzeniem ciała pracownikowi ochrony obiektu, po czym uciekł z miejsca zdarzenia.

Zaskoczony 41-letni wałbrzyszanin został zatrzymany 12 sierpnia po godzinie 15:00 przed jednym z bloków przy ul. Palisadowej w Wałbrzychu. Za popełnione przestępstwo kradzieży rozbójniczej grozi mu teraz kara pozbawienia wolności do lat 10. Prokurator zastosował w stosunku do mężczyzny środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego oraz zakazu zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonym.

Źródło: Policja Wałbrzych

Więcej policyjnych komunikatów prasowych w tagach policja.

Share

Zobacz również

Dodaj komentarz