Nagrodzono Oliwię Arendarczyk z Lubawki za szczególne osiągnięcia sportowe

Podczas dzisiejszej (wtorek, 26 października) XXXVIII Sesji Rady Powiatu Kamiennogórskiego, radni i zarząd powiatu nagrodził Oliwię Arendarczyk za szczególne osiągnięcia sportowe.

Oliwia Arendarczyk pochodzi z Lubawki. Była wielokrotnie nagradzana na Spotkaniu Mistrzów Sportu Szkolnego organizowanego przez MOS w ramach podsumowania współzawodnictwa sportowego Powiatu Kamiennogórskiego.

Do wiosny 2020 roku trenowała w MUKN Pod Strużą Lubawka. Na Mistrzostwach Polski w biathlonie letnim br. w Czarnym Borze zajęła 1 miejsce w biegu indywidualnym i 9 miejsce w sprincie. Podczas Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych, które odbyły się br. w Dusznikach-Zdroju, zajęła 1 miejsce w biegu pościgowym i 3 miejsce w biegu indywidualnym. Podczas Mistrzostw Polski w biathlonie letnim, które odbyły się w br., również w Dusznikach-Zdroju zajęła 1 miejsce w biegu indywidualnym. Podczas Pucharu Polski w Biathlonie na Nartorolkach 2021 w Czarnym Borze zajęła 11 miejsce w sprincie i 4 miejsce w biegu pościgowym. Oliwia należy również do Kadry Polski.

Share

Zobacz również

Leave a Reply