KWW Współpraca i KW Dialog wspierają Arkadiusza Dybca

Na terenie kamiennogórskiego zalewu odbył się dziś (niedziela, 14 kwietnia) briefing prasowy kandydata na burmistrza Kamiennej Góry Arkadiusza Dybca.

W trakcie tego wydarzenia Arkadiusz Wileński wspólnie z KWW Współpraca oraz KW Stowarzyszenia Regionalnego Dialog oficjalnie poparli kandydaturę Arkadiusza Dybca w drugiej turze wyborów.

Przypominamy, że w drugiej turze wyborów, która odbędzie się 21 kwietnia, Arkadiusz Dybiec zmierzy się z obecnym burmistrzem, Januszem Chodasewiczem.

KWW Współpraca, wraz ze swoim środowiskiem, uznał, że Arkadiusz Dybiec jest kandydatem, który pod względem programu, wieku i sposobu myślenia jest im najbliższy, natomiast według KW Dialog stanowczo musi się zmienić styl zarządzania miastem Kamienna Góra oraz współpraca z radą miasta.

Przypominamy również, że po wygranych przez Arkadiusza Dybca wyborach, Arkadiusz Wileński obejmie stanowisko Zastępcy Burmistrza Miasta Kamienna Góra.

Wbrew wczorajszej nieoficjalnej informacji, Łukasz Sławiński wciąż nie zdecydował, którego z kandydatów poprze w drugiej turze wyborów.

Briefing prasowy zakończono wspólną fotografią.

Więcej informacji o wyborach samorządowych tutaj.

Share

Zobacz inne