Konkurs na najładniejszą dekorację świąteczną

Zapraszamy mieszkańców Kamiennej Góry do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Burmistrza Kamiennej Góry na najładniejszą dekorację bożonarodzeniową.

Co roku wielu kamiennogórzan przyozdabia w świąteczne dekoracje okna, balkony, tarasy, ogrody, całe domy czy dojścia do budynków. Zachęcamy Państwa, do zgłaszania swoich dekoracji i wzięcia udziału w konkursie. Liczy się pomysłowość, widoczność dekoracji z zewnątrz, oryginalne wykonanie nawiązujące do tradycji świąteczno-noworocznej oraz ogólne wrażenia estetyczne.
Mieszkańcy Kamiennej Góry są pomysłowi i potrafią nieraz na bardzo ograniczonej powierzchni stworzyć ciekawe aranżacje. Dzięki pojedynczym dekoracjom całe miasto zyskuje odświętny charakter.
Chętni mogą zgłaszać swój udział drogą mailową na adres: promocja@kamiennagora.pl lub bezpośrednio w Wydziale Spraw Społecznych Urzędu Miasta (pl. Grunwaldzki 1) pok. 301. Na zgłoszenia organizator czeka od 14 do 31 grudnia br.
Zgłoszenie powinno zawierać: imię, nazwisko, numer telefonu uczestnika konkursu, dokładny adres obiektu, na którym umieszczono dekorację. Do zgłoszenia należy dołączyć cztery fotografie dekoracji (dwie wykonane w ciągu dnia, dwie po zmroku). Do 11 stycznia wybrana dekoracje obejrzy i oceni komisja.
Na zwycięzców czekają nagrody – vouchery do zrealizowania w jednej z sieci handlowych o wartości 500, 300 i 200 zł.

Regulamin konkursu dostępny tutaj.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment