Indywidualne zawody pływackie

Dzisiaj (wtorek, 23 listopada) na krytej pływalni w Kamiennej Górze odbyły się indywidualne zawody pływackie. W zawodach uczestniczyły dziewczęta oraz chłopcy w ramach Igrzysk dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz Licealiady.

IGRZYSKA DZIECI:

Dziewczęta:

Styl grzbietowy 50 m
1. Obrzud Laura SP 2 Kam. Góra 45:32
2. Balcerek Maja SP 1 Kam. Góra 47:69
3. Herman Hanna SP 2 Kam. Góra 47:86
4. Piwoda Julia SP 1 Kam. Góra 48:20
5. Dobek Kornelia SP 2 Kam. Góra 46:70 PK
6. Bandyk Laura SP 2 Kam. Góra 51,25 PK
7. Tobiasz Hanna SP 2 Kam. Góra 50:54 PK

Styl dowolny 50 m
1. Biel Anastazja SP 2 Kam. Góra 35:71
2. Bocheńska Lesiuk Hanna SP 2 Kam. Góra 38:62
3. Balcerek Maja SP 1 Kam. Góra 39:37
4. Leszczyńska Natasza SP 1 Kam. Góra 46:97
5. Matusik Amelia SP Chełmsko Śl. 52:78
6. Obrzud Laura SP 2 Kam. Góra 40:76 PK
7. Tobiasz Hanna SP 2 Kam. Góra 1:00,93 PK

Styl motylkowy 25 m
1. Bocheńska Lesiuk Hanna SP 2 Kam. Góra 18:34
2. Dobek Kornelia SP 2 Kam. Góra 21:00
3. Leszczyńska Natasza SP 1 Kam. Góra 23:82
4. Sosnowska Lena SP 1 Kam. Góra 22:54
5. Węglińska Julia SP 2 Kam. Góra 22:58 PK

Styl klasyczny 50 m
1. Biel Anastazja SP 2 Kam. Góra 47:77
2. Bugaj Kaja SP 2 Kam. Góra 51:41
3. Sawicka Zofia SP 1 Kam. Góra 1:01,90
4. Piwoda Julia SP 1 Kam. Góra 1:18,40
5. Herman Hanna SP 2 Kam. Góra 50:53 PK
6. Bandyk Laura SP 2 Kam. Góra 55:33 PK

Punktacja drużynowa:
1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra 127 pkt
2. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra 109 pkt
3. Szkoła Podstawowa Chełmsko Śląskie 12 pkt

Chłopcy:

Styl grzbietowy 50 m
1. Roszkowiak Oliwier SP 2 Kam. Góra 42:48
2. Osmolak Ignacy SP 1 Kam. Góra 43:20
3. Zając Franciszek SP Chełmsko Śl. 43:37
4. Węgliński Filip SP 2 Kam. Góra 52:50
5. Falkowski Ignacy SP 1 Kam. Góra 55:60

Styl dowolny 50 m
1. Stawarz Michał SP 2 Kam. Góra 34:08
2. Bręśkiewicz Adrian SP 2 Kam. Góra 36:91
3. Pasiut Daniel SP Krzeszów 47:72
4. Rejman Maciej SP 1 Kam. Góra 42:16
5. Majewski Tobiasz SP Krzeszów 44:63
6. Wiśniewski Adam SP 1 Kam. Góra 46:00
7. Czaja Nikodem SP 2 Kam. Góra 40:50 PK

Styl motylkowy 25 m
1. Potoniec Wojciech SP 2 Kam. Góra 17:14
2. Bręśkiewicz Adrian SP 2 Kam. Góra 18:00
3. Karwala Jakub SP 1 Kam. Góra 19:38
4. Osmolak Ignacy SP 1 Kam. Góra 19:53
5. Majewski Tobiasz SP Krzeszów 20:84
6. Rzeszutek Samir SP Krzeszów 22:66
7. Czaja Nikodem SP 2 Kam. Góra 20:04 PK
8. Kufel Adrian SP 2 Kam. Góra 21:00 PK

Styl klasyczny 50 m
1. Roszkowiak Oliwier SP 2 Kam. Góra 48:06
2. Adamczyk Szymon SP 1 Kam. Góra 48:44
3. Stawarz Michał SP 2 Kam. Góra 49:68
4. Zając Franciszek SP Chełmsko Śl. 50:06
5. Pasiut Daniel SP Krzeszów 51:15
6. Karwala Jakub SP 1 Kam. Góra 52:38
7. Rzeszutek Samir SP Krzeszów 53:48
8. Kufel Adrian SP 2 Kam. Góra 54:57 PK
9. Węgliński Filip SP 2 Kam. Góra 53:13 PK

Punktacja drużynowa:
1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra 125 pkt
2. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra 104 pkt
3. Szkoła Podstawowa w Krzeszowie 71 pkt
4. Szkoła Podstawowa w Chełmsku Śląskim 27 pkt.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej:

Dziewczęta:

Pływanie indywidualne

Styl Dowolny 50 m
1. Jede Wiktoria SP 2 Kam. Góra 34:70
2. Topolska Maja SP Chełmsko Śl. 35:52
3. Ostrowska Wiktoria SP 2 Kam. Góra 38:62
4. Kramarczyk Milena SP 1 Kam. Góra 48:85
5. Jawor Hanna SP 1 Kam. Góra 1:01,07

Styl grzbietowy 50 m
1. Chronowska Julia SP 2 Kam. Góra 45:85
2. Chronowska Wiktoria SP 2 Kam. Góra 46:25
3. Kramarczyk Milena SP 1 Kam Góra 56:40
4. Jawor Hanna SP 1 Kam. Góra 1:05,60

Styl klasyczny 50 m
1. Górecka Oliwia SP 2 Kam. Góra 43:28
2. Gotowt Zofia SP 2 Kam. Góra 49:29
3. Topolska Maja SP Chełmsko Śl. 48:68
4. Witwicka Maja Sp 1 Kam. Góra 52,66

Styl motylkowy 50 m
1. Jede Wiktoria SP 2 Kam. Góra 37:87
2. Maziakowska Maja SP 2 Kam. Góra 42:47
3. Ostrowska Wiktoria SP 2 Kam. Góra 46:98 PK

Styl zmienny 100 m
1. Górecka Oliwia SP 2 Kam. Góra 1:31:75
2. Maziakowska Maja SP 2 Kam. Góra 1:39,36

PUNKTACJA DRUŻYNOWA

1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra 145 pkt
2. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra 65 pkt
3. Szkoła Podstawowa Chełmsko Śląskie 29 pkt

Chłopcy:

Styl dowolny 50 m

1. Tobiasz Michał SP Chełmsko Śl. 32:96
2. Drzewiecki Mikołaj SP 1 Kam. Góra 33:40
3. Gil Dominik SP 2 Kam. Góra 34:37
4. Woźniak Oliwier SP Krzeszów 38:22
5. Kąkol Łukasz SP 2 Kam. Góra 38:93
6. Czyż Jan SP 1 Kam. Góra 40:72

Styl grzbietowy 50 m

1. Matujzo Marcel SP 2 Kam. Góra 32:97
2. Drzewiecki Mikołaj SP 1 Kam. Góra 44:09
3. Wolak Marcin SP 2 Kam. Góra 45:16

Styl klasyczny 50 m

1. Kadłucki Karol SP Chełmsko Śl. 38:59
2. Czyż Jan SP 1 Kam. Góra 44:62
3. Plasło Jakub SP 2 Kam. Góra 45:18
4. Wolak Marcin SP 2 Kam. Góra 47:75
5. Woźniak Oliwier SP Krzeszów 47:49

Styl motylkowy 50 m

1. Kąkol Łukasz SP 2 Kam. Góra 39:76
2. Tobiasz Michał SP Chełmsko Śl. 40:12
3. Gil Dominik SP 2 Kam. Góra 43:91

Styl zmienny 100 m

1. Matujzo Marcel SP 2 Kam. Góra 1:14,90
2. Kadłucki Karol SP Chełmsko Śl. 1:27,47
3. Plasło Jakub SP 2 Kam. Góra 1:35,87

PUNKTACJA DRUŻYNOWA

1. Szkoła podstawowa nr 2 Kamienna Góra 146 pkt
2. Szkoła Podstawowa Chełmsko Śląskie 64 pkt
3. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra 56 pkt
4. Szkoła Podstawowa Krzeszów 25 pkt.

Licealiada:

Dziewczęta:

Pływanie indywidualne

Styl Dowolny 100 m
1. Książek Alicja LO Kam. Góra 1:24,01
2. Jede Natalia LO Kam. Góra 1:31,44
3. Majerska Marcelina ZSZiO Kam. Góra 1:31,67

Styl grzbietowy 100 m
1. Nowakowska Natalia LO Kam. Góra 1:29,84
2. Wojtarowicz Julia LO Kam. Góra 1:32,34

Styl klasyczny 50 m
1. Gontko Iga LO Kam. Góra 46:67
2. Murawska Hanna LO Kam. Góra 49:85
3. Adamczak Oliwia LO Kam. Góra 50:32

Styl motylkowy 50 m
1. Idek Maja LO Kam. Góra 35:96
2. Książek Alicja LO Kam. Góra 48:07
3. Jede Natalia LO Kam. Góra 53:51

Styl zmienny 100 m
1. Idek Maja LO Kam. Góra 1:31,19
2. Wojtarowicz Julia LO Kam. Góra 1:35,71
3. Murawska Hanna LO Kam. Góra 1:47,55

PUNKTACJA DRUŻYNOWA

1. Liceum Ogólnokształcące Kam. Góra 202 pkt
2.ZSZiO Kam. Góra 14 pkt

Chłopcy:

Pływanie indywidualne

Styl Dowolny 100 m
1. Stawarz Maciej LO Kam. Góra 1:11,55
2. Motyl Jakub LO Kam. Góra 1:19,72
3. Ochmański Dawid ZSZiO Kam. Góra 1:23,69

Styl grzbietowy 100 m
1. Cincio Oliwier LO Kam. Góra 1:21,50
2. Konopka Cyprian LO Kam. Góra 1:34,18
3. Wrona Mateusz LO Kam. Góra 1:38,38

Styl klasyczny 50 m
1. Maziakowski Maciej LO Kam. Góra 36:33
2. Ostrowski Oskar LO Kam. Góra 41:61
3. Grzyb Tymoteusz ZSZiO Kam. Góra 42:76

Styl motylkowy 50 m
1. Osmolak Antoni LO Kam. Góra 30:89
2. Kwiatkowski Filip LO Kam. Góra 34:82
3. Nowak Eryk ZSZiO Kam. Góra 44:02

Styl zmienny 100 m
1. Maziakowski Maciej LO Kam. Góra 1:20,73
2. Cincio Oliwier LO Kam. Góra 1:23,08
3. Osmolak Antoni LO Kam. Góra 1:24,45

PUNKTACJA DRUŻYNOWA

1. Liceum Ogólnokształcące Kamienna Góra 188 pkt
2.ZSZiO Kamienna Góra 42 pkt

Po dwóch najlepszych zawodników z każdej konkurencji uzyskało awans do Finału Strefy Jeleniogórskiej, który odbędzie się 2 grudnia w Lubaniu.

Share

Zobacz również

Leave a Reply