Dwubój nowoczesny dziewcząt i chłopców

W dniu 25 września 2020 roku w Kamiennej Górze odbyły się pierwsze zawody powiatowe w roku szkolnym 2020/2021. Dwubój nowoczesny w kategorii dziewcząt i chłopców w Igrzyskach Dzieci oraz Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.

Wyniki zawodów:

IGRZYSKA DZIECI DZIEWCZĄT:
BIEG – PŁYWANIE

Dziewczęta:                             szkoła                       czas  1000 m    czas 100 m   pkt

1. Gotowt Zofia                     SP 2 KG I                      4:13,09              1:29,70       3211    

    Maziakowska Maja          SP 2 KG I                       4:51,36             1:24,35        

2. Biel Anastazja                SP 2 KG II                 5:40,84             1:34,49      2513

   Chmielewska Inez            SP 2 KG II                 4:57,67             1:32,05

3. Jede Wiktoria                 SP 2 KG III                6:03,47             1:27,60       2200

   Ostrowska Wiktoria          SP 2 KG III                6:03,76             1:29,29                    

Punktacja indywidualna:

1. Gotowt Zofia                    SP 2 KG I                  4:13,09              1:29,70         1685

2. Maziakowska Maja          SP 2 KG I                      4:51,36              1:24,35        1526  

3. Chmielewska Inez           SP 2 KG II                 4:57,67              1:32,05       1385

4. Biel Anastazja                SP 2 KG II                 5:40,84              1:34,49       1128

5. Jede Wiktoria                 SP 2 KG III                6:03,47              1:27,60       1110

6. Ostrowska Wiktoria         SP 2 KG III                6:03,76              1:29,29       1090

IGRZYSKA DZIECI CHŁOPCÓW:

Chłopcy:                                   szkoła                        czas  1000 m                   czas 100 m      pkt

1.      Maksymilian Golasiński Dragan      SP 2 KG                            4:29,50                   1:24.80            2820

2. Wolak Marcin                                                               3:49,50                   1:42,50

Klasyfikacja indywidualna:

1. Wolak Marcin                                                               3:49,50                   1:42,50           1423

2.Golasiński – Dragan            SP 2 KG                       4:29,50                1:24.80          1397

Maksymilian

3. Mędrala Szymon                                                 4:12,75               1:50,00          1193                                                    

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ DZIEWCZĄT:
BIEG – PŁYWANIE

Dziewczęta:                             szkoła                       czas  1000 m    czas 100 m   pkt

1. Siedlarz Ola                      SP 2 KG                    4:15,39           1:25,55           3112

    Jacak Alicja                      SP 2 KG                     5:00,11           1:31,42                      

Punktacja indywidualna:

1. Siodlarz Ola                         SP 2 KG                            4:15,39           1:25,55                1724

2. Jacak Alicja                      SP 2 KG                       5:00,11            1:31,42            1388

3. Wińcza Marta                   SP 2 KG                       5:09,99            1:34,14            1298

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ CHŁOPCÓW:

Chłopcy:                                   szkoła                        czas  1000 m                   czas 100 m      pkt

1. Matujzo Marcel                   SP 2 KG I                   3:46,71                             1:09,90       3448

    Stawarz Maciej                    SP 2 KG I                   4:19,50                            1:12,50

2. Rozmus Michał                  SP 2 KG II               3:47,48                        1:37,87       3025

    Maziakowski Maciej           SP 2 KG II               4:27,50                        1:14,80

Klasyfikacja indywidualna:

1. Matujzo Marcel                        SP 2 KG                      3:46,71                     1:09,90        1853

2. Stawarz Maciej                     SP 2 KG I                4:19,50                  1:12,50        1613

3. Maziakowski Maciej               SP 2 KG II                4:27,50                  1:14,80        1496

4. Rozmus Michał                     SP 2 KG II                3:47,48                  1:37,87        1496

 Awans do Finału Dolnośląskiego uzyskały pierwsze miejsca w każdej kategorii wiekowej. Finał Wojewódzki odbędzie się 1 października 2020 roku w Rudzie Śląskiej.

Share

Zobacz również

Leave a Reply