Akcja charytatywna “Książka od serca”

Przypominamy o akcji charytatywnej dla Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci “Książka od Serca”, organizowanej z ramienia Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kamiennej Górze, przez uczniów samorządu. Jest to już  druga edycja akcji.

Wydarzenie w ubiegłym roku zakończone zostało finałem z wynikiem blisko 10 000 zł przeznaczonych dla Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

Tegoroczną edycję, poza ogólnym założeniem zbiórki książek i płyt oraz późniejszym organizowaniem kiermaszu (14-16 grudnia), wzbogacono o koncert Henry No Hurry, o którym informowaliśmy wcześniej.

14 grudnia godz. 17:00 – koncert Henry no Hurry, występ uczniów liceum, kiermasz “Książka od Serca” – ZSO w Kamiennej Górze
15 grudnia godz. 9:00 – 18:00 – kiermasz “Książka od Serca”/ Pasaż Kaufland
16 grudnia godz. 9:00 – 18:00 – kiermasz “Książka od Serca”/ Pasaż Kaufland

Henry No Hurry w Kamiennej GórzeShare

Zobacz inne

One Thought to “Akcja charytatywna “Książka od serca””

  1. […] W dniu 18 stycznia 2019 roku cały sztab organizatorów i osób najprężniej zaangażowanych w akcję pojechał do siedziby Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci we Wrocławiu. Tam wspólnie policzono pieniądze. Okazało się, że zebrana została kwota 12 221,41 zł. Organizator akcji jest wdzięczny wszystkim, którzy w dowolny sposób włączyli się w akcję, o której informowaliśmy wcześniej. […]

Leave a Comment