Ruszyły zapisy na Lendog 2022

Nadeszła długo wyczekiwana chwila – zapisy na LenDog 2022 zostały otwarte! Już teraz możecie na stronie organizatora kupić wejściówki dla siebie i swojej ekipy. Wystarczy kliknąć tutaj i wybrać opcję dla siebie. Ważne! Na stronie dostępny jest również regulamin zawodów, w którym znajdziecie odpowiedzi na 99% pytań, które chcielibyście zadać. Przypominamy o konkursie, w którym możecie wygrać darmową wejściówkę dla siebie i psa. Zobacz, jak było na poprzedniej edycji.

Pokaż więcej

Ruszyła Cyklofiesta

Z terenu kamiennogórskiego zalewu wyruszyła dziś (niedziela, 31 lipca) Cyklofiesta. Kolumna rowerzystów przejechała do Krzeszowa. Stamtąd po krótkiej przerwie na kawę powróciła na stadion przy ul. Słowackiego w Kamiennej Górze, gdzie przygotowano dla uczestników ognisko. To druga edycja imprezy sportowo-rekreacyjnej pod nazwą Cyklofiesta. Przypominamy, że reportaż z ubiegłego roku dostępny tutaj.

Pokaż więcej

Spotkanie z popularnym youtuberem SzajBajkiem

Na terenie kamiennogórskiego zalewu trwa dziś (niedziela, 31 lipca) spotkanie z popularnym youtuberem SzajBajkiem, który od godz. 9 rozpoczął pracę w swym „warsztacie rowerowym”. Każdy może dokonać w nim bezpłatnie prostych napraw i regulacji w rowerze. SzajBajk opowiada także o podstawach bike fittingu. Przypominamy, że o godz.12:30 wystartuje Cyklofiesta. Kolumna rowerzystów przejedzie do Krzeszowa. Stamtąd po krótkiej przerwie na kawę powróci na stadion przy ul. Słowackiego, gdzie przygotowano dla uczestników ognisko.

Pokaż więcej

Prawie 100 śmiałków wyruszyło do wyścigu Szuter Master w Kamiennej Górze

Wczoraj (sobota, 30 lipca) pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych prawie 100 śmiałków wyruszyło do wyścigu Szuter Master w Kamiennej Górze. Zobacz start pierwszej grupy. Zawodnicy ścigali się po trasach przygotowanych specjalnie dla projektu Las Szutras – Kotlina Kamiennogórska na dystansach 150 i 75 km. Wielu nie ukończyło zawodów. Eliminowały ich kontuzje, awarie i ogromne zmęczenie. Zmagali się z odległością, górskimi podjazdami i zjazdami oraz własnymi ograniczeniami. To wszystko utrudniał siąpiący przez cały dzień deszcz i chłód. Radość z ukończenia wyścigu była więc wielka. Gratulujemy uczestnikom i zwycięzcom. Szczególną radość sprawiła nam…

Pokaż więcej