Zespół Extazy – wideo

W dniu 31 sierpnia 2019 roku nad kamiennogórskim zalewem odbyło się Święto Powiatu. Jedną z gwiazd wieczoru był zespół Extazy. Reportaż fotograficzny z koncertu dostępny tutaj.

Przypominamy, że nasze reportaże z koncertów muzyki tanecznej dostępne tutaj.

Zespół Extazy powstał w 2010 roku, lecz jego korzenie sięgają daleko wstecz. Lider, Kamil Chudziński, niegdyś członek formacji Stars, występował z ową grupą przez dobrych kilka lat koncertując w całej Polsce. Z formacją Stars rozstał się w roku 2007, a następnie razem z Damianem Staniszewskim założył grupę pod nazwą Matrix. W tym okresie powstała znakomita piosenka pt. “Tak jak pierwszy raz”, która osiągnęła ogromny aplauz słuchaczy. Matrix z przyczyn osobistych zakończył swoją działalność pod koniec roku 2008, a Kamil Chudziński stworzył nowy zespół o nazwie Extazy. Rok 2010 był okresem przełomowym dla zespołu. Formacja pracowała nad swoją debiutancką płytą. W tym czasie związała się z Wydawnictwem Muzycznym Poparazii.

11 kwietnia 2011 roku odbyła się premiera debiutanckiego krążka pt. “Powiedz powiedz, co cię kręci”. Na płycie znalazło się 11 autorskich piosenek oraz 3 remixy. Mega produkcją okazała się piosenka pt. “Smakować będę cię”, która podbiła serca klubowiczów mocnym brzmieniem i niecodziennym tekstem. Ten właśnie rok uważany jest za początek istnienia formacji. Od pierwszego przeboju zaczęły się liczne występy, a popularność grupy ciągle wzrasta.

Skład zespołu przechodził kilka razy metamorfozę. Jednak od kilku lat – obok lidera grupy – występują piękne tancerki. Swoim urokiem i wdziękiem powodują iż męskie grono fanów szaleje na ich punkcie. Świetnie tańczące dziewczyny w okrojonych strojach nadają smaku zespołowi, a występujące na scenie trio świetnie się ze sobą komponuje.

Zapraszamy do obejrzenia fragmentu koncertu.

Wideo: RelacjeRegionalne.pl

Share

Zobacz również

One Thought to “Zespół Extazy – wideo”

  1. […] 1 września 2019 Najnowsze artykułyZespół Wanda i Banda – wideoZespół Extazy – wideoŚwięto Powiatu – Koncert zespołu Wanda i BandaŚwięto Powiatu – Koncert zespołu […]

Leave a Reply