Zakończono modernizację w ZS-P w Chełmsku Śląskim 

Zakończono modernizację korytarzy w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Chełmsku Śląskim i budowę siłowni.

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Chełmsku Śląskim zakończono prace modernizacyjne. Nowa wykładzina termozgrzewalna została położona na holu, korytarzu, schodach oraz w szatniach przy sali gimnastycznej. Co więcej, jedno z pomieszczeń zmieniło swoje przeznaczenie i zostało zaadaptowane na siłownię, wyposażoną w akcesoria i sprzęt sportowy.

Efekty prac zostały zaprezentowane dziś (środa, 3 kwietnia) zastępcy burmistrza Sławomirowi Antoniewskiemu, któremu towarzyszył radny powiatowy Ireneusz Kordziński.

Zastępca burmistrza, Sławomir Antoniewski, podkreślił, że pracownicy, którzy wykonali te prace, byli pomysłodawcami projektu. To oni zdecydowali się uwolnić jedno z pomieszczeń, które dotychczas pełniło funkcję magazynku i przekształcić je na coś, co będzie służyło mieszkańcom.

Technologia wykładzin termozgrzewalnych pozwala na funkcjonalne i estetyczne użytkowanie dużych powierzchni. Mycie i konserwacja wykładziny jest znacznie prostsze i efektywniejsze niż w przypadku wcześniej stosowanych płytek lastrykowych.

Remont posadzki przyczynił się również do innych gruntownych prac porządkowych i poprawy wizerunku szkoły. Zaangażowanie personelu obsługi zostało docenione przez społeczność szkolną, która po świętach wielkanocnych wróciła do szkoły.

Share

Zobacz inne