Wypadek w Miszkowicach. Kierowca uderzył w drzewo. Dwie osoby ranne

W nocy policjanci Komisariatu Policji w Lubawce zostali zadysponowali do niebezpiecznego zdarzenia drogowego, do którego doszło w Miszkowicach (gm. Lubawka).

Wstępne ustalenia policjantów, wskazują na to, że 19-letni kierujący pojazdem osobowym z nieustalonej przyczyny, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył czołowo w drzewo. Samochodem poruszało się pięć osób w wieku od 17 do 19 lat. W wyniku tego zderzenia dwóm młodym mężczyznom konieczne było udzielenie pilnej medycznej pomocy. Zostali przewiezieni do szpitala na dalsze badania. Kierujący był trzeźwy.

Na miejscu przez kilka godzin trwały czynności procesowe z udziałem technika kryminalistyki. Lubawscy policjanci będą wyjaśniali dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia.

Apelujemy do młodych kierowców – dopiero zdobyte prawo jazdy, nie sprawia, że stajesz się „mistrzem kierownicy”. Dostosuj prędkość do warunków panujących na drodze, przestrzegaj ograniczeń prędkości! Przypominamy również o korzystaniu z pasów bezpieczeństwa. Jeden błąd może kosztować czyjeś życie!

Źródło: KPP Kamienna Góra.
Więcej komunikatów w kategorii Policja.

Share

Zobacz inne