Wyniki współzawodnictwa sportowego szkół powiatu kamiennogórskiego 2019/2020

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną nie można w czerwcu uroczyście podsumować sportowych zmagań dzieci i młodzieży na Spotkaniu Mistrzów Sportu Szkolnego.
Pomimo utrudnień, które zdominowały dotychczasowe życie udało się podsumować rywalizację sportową szkół. W ramach współzawodnictwa MOS prowadził punktacje osobno w kategorii dziewcząt i chłopców zarówno w szkołach podstawowych oraz  licealnych (zawody do 12 marca 2020 r.).

Do punktacji szkół wliczono:

  • Igrzyska Dzieci – 10  najlepszych wyników
  • Igrzyska Młodzieży Szkolnej – 10  najlepszych wyników
  • Licealiada – 10 najlepszych wyników

Wyniki współzawodnictwa sportowego szkół powiatu kamiennogórskiego za rok szkolny 2019/2020

Igrzyska Dzieci

Miejsce Dziewczęta Chłopcy
I Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra            Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra           

 

II. Szkoła Podstawowa w Lubawce                Szkoła Podstawowa w Pisarzowicach                   
III Szkoła Podstawowa w Pisarzowicach        Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra           

 

IV. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra Szkoła Podstawowa w Krzeszowie
V. Szkoła Podstawowa w Marciszowie Szkoła Podstawowa w Lubawce
VI. Szkoła Podstawowa w Chełmsku Śląskim Szkoła Podstawowa w Chełmsku Śląskim
VII. Szkoła Podstawowa w Krzeszowie Szkoła Podstawowa w Marciszowie
VIII. Szkoła Podstawowa w Szarocinie Szkoła Podstawowa w Miszkowicach
IX. Szkoła Podstawowa w Miszkowicach Szkoła Podstawowa w Szarocinie
XI. Szkoła Podstawowa w Ptaszkowie Szkoła Podstawowa w Ptaszkowie
XI.  ZSS Szkoła Podstawowa w Kamiennej Górze ZSS Szkoła Podstawowa w Kamiennej Górze

Igrzyska Młodzieży Szkolnej 

Miejsce Dziewczęta Chłopcy
I. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra                                   Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
II. Szkoła Podstawowa w Lubawce                            Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra
III Szkoła Podstawowa w Krzeszowie                                    Szkoła Podstawowa w Krzeszowie
IV. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra Szkoła Podstawowa w Lubawce
V. Szkoła Podstawowa w Miszkowicach Szkoła Podstawowa w Pisarzowicach
VI. Szkoła Podstawowa w Pisarzowicach Szkoła Podstawowa w Miszkowicach
VII. Szkoła Podstawowa w Ptaszkowie Szkoła Podstawowa w Marciszowie
VIII. Szkoła Podstawowa w Szarocinie Szkoła Podstawowa w Szarocinie
IX. Szkoła Podstawowa w Marciszowie Szkoła Podstawowa w Chełmsku Śląskim
XI. Szkoła Podstawowa w Chełmsku Śląskim Szkoła Podstawowa w Ptaszkowie
XI. ZSS Szkoła Podstawowa w Kamiennej Górze ZSS Szkoła Podstawowa w Kamiennej Górze

 Licealiada 

Miejsce Dziewczęta Chłopcy
I. Liceum Ogólnokształcące Kamienna Góra                                   Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących Kamienna Góra                   
II. Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących Kamienna Góra Liceum Ogólnokształcące Kamienna Góra
Share

Zobacz również

Dodaj komentarz