Wyniki rozgrywek (18-19 maja). Ligi regionalne 2018/2019

Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: Jelenia Góra

Kolejka 24 – 18-19 maja
Cosmos Radzimów 0-2 Piast Wykroty 18 maja, 17:00
Piast Bolków 3-2 GKS Warta Bolesławiecka 18 maja, 17:00 (100)
Włókniarz Leśna 2-2 Julia Szklarska Poręba 18 maja, 16:00 (200)
Chrobry Nowogrodziec 2-2 Stella Lubomierz 19 maja, 17:00
Lotnik Jeżów Sudecki 2-1 Gryf Gryfów Śląski 19 maja, 11:00
Łużyce Lubań 1-0 Granica Bogatynia 18 maja, 17:00 (50)
Pogoń Świerzawa 2-2 Hutnik Pieńsk 18 maja, 15:00
Olimpia Kamienna Góra 0-0 Nysa Zgorzelec 18 maja, 17:00 (100)

Klasa A 2018/2019, grupa: Jelenia Góra I

Kolejka 22 – 18-19 maja
Czarni Przedwojów 1-2 Bóbr Marciszów 18 maja, 16:00
Budowlani Wojcieszów 2-0 KS 1946 Chełmsko Śląskie 19 maja, 13:00
Lechia Piechowice 0-1 Czarni Strzyżowiec 19 maja, 11:00
Pub Gol Jelenia Góra 6-0 Halniak Miłków 19 maja, 14:00
na boisku przy ul. Nowej
Pogoń Wleń 2-6 Dolomit Pisarzowice 19 maja, 11:00
Orzeł Wojcieszów 12-1 Orzeł Mysłakowice 19 maja, 17:00
KS Łomnica 1-4 Olimpia Kowary 19 maja, 15:00

Klasa A 2018/2019, grupa: Wałbrzych I

Kolejka 24 – 18-19 maja
Podgórze Wałbrzych 0-2 Sudety Dziećmorowice 19 maja, 17:00
Czarni Wałbrzych 1-3 Darbor Bolesławice 18 maja, 17:00
Włókniarz Głuszyca 0-0 Herbapol Stanowice 18 maja, 17:00
Unia Jaroszów 3-4 Górnik II Wałbrzych 19 maja, 16:00
Victoria Świebodzice 2-0 Błękitni Słotwina 18 maja, 18:00
Iskra Witków Śląski 4-7 Orzeł Lubawka 19 maja, 12:00
KS Walim 3-2 Zagłębie Wałbrzych 19 maja, 14:00
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 3-0 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 19 maja, 17:00

Klasa B 2018/2019, grupa: Jelenia Góra I

Kolejka 18 – 18-19 maja
Victoria Czadrów 2-0 Potok Karpniki 19 maja, 12:00
Skalnik Czarny Bór 7-0 Husaria Grzędy 19 maja, 15:00
Victoria Jelenia Góra 3-0 Lesk Sędzisław 19 maja, 15:00
w Parku Norweskim
Płomyk Borówno 1-5 Orły Lipienica 19 maja, 11:00
Bóbr Opawa 3-0 LZS Janiszów 19 maja, 11:30
Uran Okrzeszyn 7-3 Dragon Miszkowice 19 maja, 11:00
 

Źródło: 90minut.pl

Share

Zobacz również

Dodaj komentarz