Wiec poparcia dla Andrzeja Dudy

W dniu 9 lipca 2020 roku o godz. 15 zwolennicy Andrzeja Dudy zgromadzili się na kamiennogórskim rynku, aby wesprzeć swojego kandydata w II turze wyborów. Uczestnicy przynieśli ze sobą biało – czerwone tablice z napisem Duda 2020. W wiecu uczestniczyła również Sekretarz Stanu w MEN Marzena Machałek. Wiceminister zachęcała do udziału w wyborach i oddania głosu na Andrzeja Dudę. Po krótkiej przemowie wszyscy uczestnicy wiecu przeszli ulicami Kamiennej  Góry wykrzykując hasła wyborcze i rozdając ulotki.
Było to kolejne wydarzenie w Kamiennej Górze, wspierające obecnego prezydenta. W czerwcu miała miejsce wizyta ministra Michała Dworczyka, o której informowaliśmy tutaj.

Przypominamy, że już 12 lipca br. II tura wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, podczas której będziemy wybierać między Andrzejem Dudą a Rafałem Trzaskowskim. W Kamiennej Górze nie odbyło się żadne spotkanie wyborcze wspierające Rafała Trzaskowskiego – kandydata Koalicji Obywatelskiej na Prezydenta RP.
Sondaże dotyczące II tury wskazują, że dwaj politycy idą łeb w łeb i o zwycięstwie jednego z nich zdecyduje niewielka liczba głosów.

Zobacz inne

Leave a Comment