Spotkanie z Michałem Dworczykiem i Marzeną Machałek w Kamiennej Górze

Szef KPRM Michał Dworczyk, Sekretarz Stanu w MEN Marzena Machałek, Sekretarz Stanu w KPRM Krzysztof Kubów i senator Krzysztof Mróz w sobotę 20 czerwca 2020 roku spotkali się z mieszkańcami Kamiennej Góry i okolic. Otwarte spotkanie, które wstępnie miało odbyć się na Placu Grunwaldzkim z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych zostało przeniesione do Muzeum Tkactwa. Wizyta była zorganizowana w ramach akcji pod hasłem #ŁączyNasPolska. Akcja, którą w czerwcu rozpoczęła Zjednoczona Prawica jest wsparciem kampanii prezydenta Andrzeja Dudy. Przypominamy, że już 28 czerwca wybieramy Prezydenta RP.

Podczas spotkania przypomniano m.in. dokonania rządu Prawa i Sprawiedliwości oraz podkreślono dobrą współpracę rządu z prezydentem Andrzejem Dudą. Nie zabrakło również tematów dotyczących naszego regionu, w tym budowy drogi S3 i łącznika, o który oficjalnie upomniał się burmistrz Janusz Chodasewicz. W spotkaniu uczestniczyli samorządowcy, mieszkańcy miasta i lokalni działacze PiS.

Nie obyło się bez incydentu. Jeden z uczestników spotkania, przeciwnik partii rządzącej, wyciągnął z plecaka transparent o treści „TRYBUNAŁ STANU DLA ANDREJA DUDY” / „POLITYCY PIS KŁAMIĄ” i wykrzykiwał wypisane hasła.

Poniżej relacja wideo i galeria zdjęć z wydarzenia.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment