Policjanci zlikwidowali małą plantację marihuany

Kamiennogórscy policjanci Wydziału Kryminalnego ujawnili na terenie miasta Kamiennej Góry uprawę konopi indyjskich. Okazało się, że kilka krzaków, rosło w jednym z mieszkań w centrum miasta na parapecie okiennym. Zatrzymana w tej sprawie kobieta odpowie teraz przed sądem za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomani. Grozić może jej kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze Górze 09 sierpnia br. na podstawie materiałów operacyjnych Policjanci realizując zadania wymierzone przeciwko przestępczości narkotykowej i obserwacji zatrzymali 28 – letnią mieszkankę Kamiennej Góry podejrzanej o uprawę konopi indyjskich. W jej mieszkaniu ujawnili w sumie 16 krzewów w różnej fazie wzrostu o wysokości około 40 cm. Funkcjonariusze ustalili, że kobieta regularnie je pielęgnowała, nawoziła i podlewała.

Podejrzana została zatrzymana i usłyszała już zarzut popełnienia przestępstwa do którego się przyznała. Małe krzaki zostały przez policjantów zabezpieczone. O dalszym losie 28 – letniej kobiety zdecyduje sąd. Za uprawę mogącą dostarczyć narkotyki grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło:
kamienna-gora.policja.gov.pl
asp.szt. Grzegorz Szewczyk

Więcej policyjnych komunikatów prasowych w tagach policja.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment