Pijana rowerzystka

W niedzielę około godziny 20 policjanci Komisariatu Policji w Lubawce zadysponowani zostali do zdarzenia, do którego doszło na terenie Chełmska Śląskiego. Ze zgłoszenia wynikało, że kobieta straciła panowanie nad rowerem i upadła na jezdnię, uderzając głową o asfalt.

Policjanci ustalili na miejscu, że szczęśliwie dla kobiety całą sytuację widział strażak Ochotniczej Straży Pożarnej z Chełmska Śląskiego i natychmiast ruszył jej na pomoc. Kobieta mocno krwawiła z powodu obrażeń głowy, dzięki szybkiej reakcji i profesjonalnej reakcji świadków rany zostały opatrzone, a kobieta przekazana w ręce ratowników medycznych.

W toku dalszych czynności policjanci ustalili, że mieszkanka gminy Lubawka była pijana. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że ma ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Kobieta sama stwierdziła, że to mogło spowodować jej upadek.

44-latka trafiła do szpitala, ale nie uniknie odpowiedzialności za swoje zachowanie. Musi się z liczyć z wysoką grzywną, która grozi za kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwości.

Źródło: KPP Kamienna Góra.
Więcej komunikatów w kategorii Policja.

Share

Zobacz inne