Oryginalny prezent dla małego fana gry Super Mario™

Zbliżają się urodziny, imieniny lub inny wielki dzień dla Twojego małego miłośnika Super Mario™? Podaruj mu klocki LEGO® inspirowane tą kultową grą! Oto sześć niesamowitych zestawów, które zachwycają tuż po otwarciu pudełka.

Przygody z Mario – zestaw startowy

Zestawienie oryginalnych prezentów dla małych fanów gier rozpoczyna zestaw Przygody z Mario – zestaw startowy z serii LEGO® Super Mario™. Jest przeznaczony dla dzieci powyżej 6. roku życia i zawiera ponad 230 elementów. W jego skład wchodzi tytułowa minifigurka LEGO Mario™ oraz inne akcesoria umożliwiające grę w realnym świecie. Za ich pomocą maluch z łatwością stworzy tor przeszkód – zarówno w formie poziomej, jak i pionowej. Ponadto sam Mario™ jest interaktywny – reaguje na działania graczy i nagradza ich kreatywność. Dzięki temu zestawowi Twoje dziecko będzie mogło w nieskończoność starać się pobić swój własny wynik lub też zaprosić do zabawy rówieśników. W związku z tym, że jest to zestaw startowy, istnieje także możliwość rozbudowania toru z zestawami o numerach m.in. 71360, 71369 czy 71366.

Przygody z Luigim – zestaw startowy

Przygody z Luigim to kolejny zestaw startowy będący doskonałym prezentem dla miłośnika gry Super Mario™. Składa się on z 280 elementów. Jest przeznaczony dla dzieci powyżej 6. roku życia. Podobnie jak poprzedni zestaw, tak i ten zawiera interaktywną figurkę LEGO Luigi™, która reaguje na ekranach LCD i przez głośnik. Tym razem na torze przeszkód znajdą się takie akcesoria jak obrotowa huśtawka, blok z pytajnikiem i wiele, wiele innych. Poza samym Luigim™, w grze pojawią się także dwie inne minifigurki – Boom Boom oraz Bone Goomba. Czy Luigiemu™ uda się ukończyć tor? Jak szybko to zrobi? A może będzie musiał bez końca wracać na linię startu? Dowiedz się tego, ofiarując swojemu dziecku ten zestaw początkowy, a potem kolejne zestawy, np. 71360 czy 71387.

Statki powietrzne Larry’ego i Mortona – zestaw rozszerzający

Jeśli Twoje dziecko ma już zestawy startowe, czas wybrać dla niego coś więcej. Pierwsza propozycja to Statki powietrzne Larry’ego i Mortona – zestaw rozszerzający. W jego opakowaniu znajduje się ponad 1000 elementów. Doskonale sprawdzi się jako prezent dla malucha po ukończeniu 8. roku życia. W środku znajdzie klocki pozwalające zbudować aż trzy figurki – Larry’ego, Mortona i Goomba. Razem z nimi oraz postaciami z zestawów startowych przeprowadzi wirtualną bitwę z udziałem armat. Wystarczy otworzyć statek Mortona, aby rozpocząć bitwę. Ale to wciąż nie wszystko! Aby zabawa była dla Twojego dziecka jeszcze bardziej wciągająca, zestaw został wyposażony w efekty dźwiękowe.

Walka w zamku Dry Bowsera – zestaw rozszerzający

Walka w zamku Dry Bowsera – zestaw rozszerzający to kolejna propozycja na prezent dla 8-latków oraz starszych dzieci. Z ponad 1300 elementów, które znajdziecie w opakowaniu, maluch ułoży tytułowy zamek. Zawiera on otwierane wejście w kształcie szczęki Bowsera, dźwig do uratowania Purple Toada z pułapki i obalenia Dry Bowsera, płetwy do pokonania Kościanego Kwiatka Piranii i Bone Goomby oraz funkcję ataku Magmaargh. Ale to wciąż nie wszystko! W środku znajdzie się także siłownia, tajne wejście, sekretna sala strategiczna, blok z kluczem i blok ze skrzynią skarbów. Bawić będzie się aż pięć postaci z serii LEGO Super Mario™, czyli Dry Bowser, Magmaargh, Kościany Kwiatek Pirania, Bone Goomba i Purple Toad. Angażująca rozrywka gwarantowana!

Piknik w domu Mario – zestaw rozszerzający

Dla nieco młodszych dzieci, bo od 6. roku życia, poleca się Piknik w domu Mario – zestaw rozszerzający. To nieco mniejszy zestaw, ponieważ składa się z niespełna 260 elementów. To jednak nie oznacza, że Twój maluch będzie się przy nim nudził. Wręcz przeciwnie! Za pomocą klocków, dziecko zbuduje dom i ogród. Na takiej przestrzeni będzie mogło się oddać wszelakim rozrywkom. Przykład? Przywitanie się z Yellow Yoshim, przespanie się w łóżku, zjedzenie ciasteczka z kosza piknikowego, podlanie warzyw w ogrodzie, zagranie w hokeja czy popłyniecie łodzią na ryby. Tego typu aktywności rozwiną kreatywność u malucha, pobudzą jego wyobraźnię, a także nauczą umiejętności społecznych, jeśli zdecyduje się zaprosić rówieśników do zabawy.

Dżunglowy koncert Dixie Kong – zestaw rozszerzający

Ostatnia propozycja, ale warta niemniejszej uwagi niż pozostałe, to Dżunglowy koncert Dixie Kong – zestaw rozszerzający. Komplet dedykowany 7-latkom i starszym dzieciom, zawierający ponad 170 elementów, zapewnia długie godziny fantastycznej zabawy. Tym razem będzie się ona odbywać na scenie wśród dżungli. Oprócz klocków pozwalających ją zbudować, pojawią się takie instrumenty muzyczne, m.in. bongosy i gitara. Koncert zacznie się wówczas, kiedy dziecko położy figurki z zestawów startowych na scenie i obróci je. Wówczas uruchomią się muzyczne dźwięki. Kreatywną zabawę urozmaicą także dwie figurki do zbudowania – Dixie Kong i Squawks. Podaruj swojemu dziecku ten zestaw i pozwól mu bawić się swoimi ulubionymi postaciami z gry.

Share

Zobacz inne