Najpopularniejsze wpisy

W ciągu ostatnich 30 dni na serwisie czadrow.pl zostało zaprezentowanych sporo ciekawych relacji, a część z nich cieszy się bardzo dużą oglądalnością. Przyszedł czas na małe podsumowania.

Zgodnie z naszymi statystykami najpopularniejszym wpisem ostatniego tygodnia bez wątpienia zostaje relacja z festiwalu Castle Party w Bolkowie. Tylko podczas trzech dni od zamieszczenia relacji (19-21 lipca), nasza witryna odnotowała ponad 35 000 odsłon. Po raz kolejny gościliśmy na witrynie internautów z całego świata, co prezentuje poniższa grafika statystyk.

72385

Festiwal Castle Party i Brutal Assault, to dwa międzynarodowe festiwale muzyczne, które przyciągają do „Czadrowa” najwięcej internautów z całego świata. Dziękujemy.

Analizując popularność wpisów z ostatnich 30 dni, niekwestionowanym liderem pozostaje relacja z koncertu zespołu Piękni i Młodzi, jaki miał miejsce w Legnicy. Ta młoda grupa muzyczna z gatunku Disco Polo a właściwie muzyki dance do dzisiaj przyciąga fanów na naszą witrynę. W ciągu trzech dni od zamieszczenia relacji (27-29 czerwca) nasza witryna odnotowała ponad 25 000 odsłon i był to najczęściej udostępniany wpis na facebook’a bezpośrednio z naszej witryny.
Dziękujemy fanom Disco Polo za odwiedziny. Jeżeli ponownie Piękni i Młodzi zagoszczą w naszym regionie, również zrobimy relację z ich koncertu.

Kolejnym popularnym wpisem znajdującym się na czadrow.pl jest wrocławski koncert mocnego grania, na którym wystąpili Black Label Society i legendarna grupa Saxon. Relacja z tej imprezy zorganizowanej przez wrocławskich harleyowców, zrzeszonych w klubie Eleven, pozwoliła znacząco wzbogacić nasze zasoby wizualne w legendy muzyki światowego formatu. Po ubiegłorocznym koncercie grupy Slayer, na festiwalu Brutal Assault, Saxon to kolejna gwiazda światowego formatu goszcząca na czadrow.pl.
Dziękujemy fanom mocnego grania za odwiedziny i zapraszamy niebawem. Już wkrótce relacja z Pikniku Harley Davidson w Karpaczu i Brutal Assault 2015 w Czechach.

Inne popularne wpisy odnotowane przez statystyki witryny to: Koncert BOYS, After Party a nawet informacje o naszym „czadrowskim” bocianie.

Na serwisie czadrow.pl każdy znajdzie coś dla siebie. Prezentujemy relacje z koncertów muzyki Hip-Hop, Disco Polo, Heavy Metal i pochodnych. Jeżeli ktoś jeszcze nie oglądał relacji ze wspomnianych najpopularniejszych wpisów, zapraszamy do naszych galerii.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment