W sobotę, 19 czerwca w klasztornych podziemiach krzeszowskiej bazyliki odbył się koncert muzyki średniowiecznej. Wydarzenie odbyło się w ramach Pikniku Średniowiecznego, o czym informowaliśmy tutaj.
Koncert w klasztornych podziemiach bazyliki
W sobotę, 19 czerwca w klasztornych podziemiach krzeszowskiej bazyliki odbył się koncert muzyki średniowiecznej. Wydarzenie odbyło się w ramach Pikniku Średniowiecznego, o czym informowaliśmy tutaj.