Happysad zagrał w Lubawce

Na scenie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Lubawce odbył się dziś (sobota, 12 listopada) koncert zespołu Happysad, który zakończył trzydniowe odchody Święta Niepodległości.

Przypominamy, że Lubawka znalazła się na jesiennej trasie „Zwierz Tour”, podczas której zespół prezentuje na żywo premierową piosenkę oraz specjalny zestaw swoich utworów. Po pięciu miesiącach spędzonych w plenerach wrócił na klubowe sceny. Jak informuje zespół, Zwierz Tour to seria koncertów, podczas których na żywo wybrzmiewają utwory najbardziej aktualne, dystopijne, każące zastanowić się nad kondycją planety i człowieka, podskórnie i wprost odczuwającego zachodzące zmiany, zagrożenie i schyłek pewnego porządku Świata. To utwory nieokiełznane, energiczne, głośne pozwalające wykrzyczeć, wyrzucić z siebie lęk, obawę, strach.

Przypominamy, że zespół Happysad powstał w 2001 roku w Skarżysku-Kamiennej. Od lat jest jednym z najpopularniejszych polskich zespołów. Ma na koncie tysiące koncertów w całym kraju, platynowe i złote płyty oraz rekordy frekwencji w kilkunastu popularnych klubach w Polsce.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment