Koncert – Happysad

Podczas drugiego z tegorocznych Dni Kamiennej Góry na terenie kamiennogórskiego zalewu odbył się Green Water Festival. Zagrali: Robbie Williams Band, Elvis Revival oraz Wishmasters. Gwiazdą wieczoru był zespół Happysad.

Przypominamy, że Dni Kamiennej Góry 2018 rozpoczęła dzień wcześniej uroczysta parada mieszkańców, która przeszła ulicami miasta nad kamiennogórski zalew, gdzie odbyły się koncerty muzyki tanecznej, podczas których zagrali: Players, Babilon, Pudzian Band oraz gwiazda wieczoru zespół After Party.

Zespół Happysad powstał w 2001 roku w Skarżysku-Kamiennej. Od lat jest jednym z najpopularniejszych polskich zespołów, wyprzedających bilety na swoje koncerty. Zespół ma na koncie ponad 1000 koncertów w całym kraju, 3 platynowe i 4 złote płyty oraz rekordy frekwencji w kilkunastu popularnych klubach w Polsce. Kilka lat wcześniej zespół rozpoczął współpracę z producentem Marcinem Borsem, z którym nagrał album “Jakby nie było jutra”, który zadebiutował na 1 miejscu OLIS, spotkał się z bardzo dobrymi recenzjami i w ciągu miesiąca zyskał status złotej płyty. Najnowsza płyta zespołu „Ciało obce” ukazała się w 2017 roku, a albumowi towarzyszy 11 wideoklipów zrobionych przez ekipę SKY Piastowskie.

Trzeciego dnia na mieszkańców czekają kolejne atrakcje. Szczegółowy program dostępny tutaj.

Zapraszamy do galerii z koncertu zespołu Happysad.Share

Zobacz inne

One Thought to “Koncert – Happysad”

  1. […] Zespół Happysad gości już na naszym portalu. Relacja z koncertu w Kamiennej Górze dostępna tutaj. […]

Leave a Comment