Dzień Seniora w gminie Czarny Bór z Kacprem Kuszewskim

Sentymentalna, muzyczna podróż w lata 20. i 30. XX wieku, znany i lubiany artysta i jego rodzinny album w kolorze sepii…, a wszystko to 20 października w Bibliotece + Centrum Kultury w Czarnym Borze z okazji Gminnych Obchodów Dnia Seniora.

Tradycyjnie, toast za zdrowie Seniorów wzniósł Wójt Gminy Czarny Bór – Adam Górecki. Były gratulacje, życzenia wielu lat pełnych pasji w zdrowiu, radości i otoczeniu najbliższych, a do tego gromkie 100 lat, słodki poczęstunek oraz muzyczno-teatralna uczta, którą seniorom zaserwował Kacper Kuszewski w recitalu “Album Rodzinny”.

Kacper Kuszewski znany do tej pory szerszej publiczności jako aktor serialowy i uczestnik programów telewizyjnych, w gminie Czarny Bór pokazał się jako doskonały wokalista, pełen ciepła i poczucia humoru. Jego „Album rodzinny” był nie tylko recitalem, ale wręcz spektaklem muzycznym, w którym piosenki przeplatały się z historiami rodzinnymi, fragmentami z pamiętników i… listów miłosnych przodków aktora. Nie zabrakło zabawnych anegdot inspirowanych starymi zdjęciami. Fotografie, a w zasadzie osoby, które na nich uwieczniono, stały się inspiracją do powstania tekstów piosenek stylizowanych na lata 20. i 30. ubiegłego wieku, a wszystko to okraszone doskonałym akompaniamentem pianisty (a jednocześnie autora muzyki) Tomasza Krezymona oraz projekcjami Mirosława Sikory.

Share

Zobacz inne