Contender złożył wniosek o dofinansowanie gali z programu ADŚ

Informujemy, iż kamiennogórski Klub Contender w ramach programu „Aktywny Dolny Śląsk” złożył wniosek o dofinansowanie sportowego wydarzenia Contender Fight Night, które zaplanowano na dzień 29 września 2018 roku w sali ZSZiO w Kamiennej Górze, o czym informowaliśmy tutaj.

Pomysłem Pawła Oleksego na inicjatywę w ramach budżetu obywatelskiego była organizacja niezapomnianego widowiska sportowego, pierwszej gali walk w formule MMA (mixed martial arts) w Kamiennej Górze.

Wydarzenie podczas którego wezmą udział mieszkańcy Dolnego Śląska i całej Polski będą mieli możliwość przeżycia wieczoru pełnego emocji. W ramach gali Contender Fight Night odbędzie się 8-10 walk, w tym również walki zawodowe.

Wydarzenie, które zostanie przygotowane na najwyższym poziomie uświetnią dodatkowe atrakcje, m.in. występy zespołów muzycznych, pokaz cheerleaderek, niezapomniana gra świateł.

Organizacja gali Contender Fight Night w znacznej mierze opierać się będzie o pracę wolontariacką osób i podmiotów zaangażowanych w jego realizację. Przy tak dużym projekcie sportowym nie da się jednak uniknąć kosztów finansowych, które Contender próbuje pozyskać z programu „Aktywny Dolny Śląsk”.

Informacje dotyczące głosowania na Contender Fight Night dostępne na wydarzeniu facebook’owym.Share

Zobacz inne

Leave a Comment