Castle Party Festival 2020 przełożony na przyszły rok

Miłośników Castle Party – jednego z największych w Europie festiwali muzyki w klimacie rocka gotyckiego, który od lat jest organizowany w Bolkowie informujemy, że trwa sprzedaż trzeciej (ostatniej) tury “tańszych” biletów, w cenie 320 zł. Po wyczerpaniu się karnetów w promocyjnych cenach pozostanie karnet standardowy, dostępny w kasie zamku podczas trwania festiwalu. Bilety dostępne na stronie biletin.pl.

Aktualizacja – Komunikat organizatora

Drodzy Przyjaciele Castle Party,

To dla nas i dla was bardzo trudne czasy. Paskudny wirus postawił wszystkich w niecodziennej i bardzo niewdzięcznej sytuacji. Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby tegoroczna edycja festiwalu mogła się odbyć, ale życie boleśnie zweryfikowało nasze plany.

Musimy być realistami, dlatego z bólem serca, mając na uwadze bezpieczeństwo wasze, zespołów, jak i całej obsługi festiwalu, zostaliśmy zmuszeni do przełożenia Castle Party na 8-11 lipca 2021 roku. To najtrudniejsza decyzja, jaką musieliśmy podjąć w historii festiwalu i jest nam z tego powodu niezmiernie przykro, zwłaszcza że tegoroczna edycja była w zasadzie zapięta na ostatni guzik, a my, tak jak i wy, odliczaliśmy dni do rozpoczęcia imprezy.

Możemy obiecać, że jako organizatorzy zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby skład Castle Party w przyszłym roku nie odbiegł za bardzo od tego planowanego na 2020. Może się minimalnie zmienić, ale znakomita większość zespołów, w tym te najważniejsze, potwierdzają wolę wystąpienia w lipcu 2021.

Na koniec mamy do was gorącą prośbę: jak wiecie, Castle Party jest imprezą niszową i unikalną w skali kraju. Nasz budżet jest skromny. Bez waszej pomocy festiwal może nie przetrwać, ponieważ przygotowanie tegorocznej edycji i przełożenie jej na przyszły rok jest ogromnym wydatkiem.

Dlatego prosimy was, żebyście zachowali karnety, które już kupiliście. Będą one ważne za rok, a jeśli jeszcze ich nie kupiliście, to zachęcamy, żebyście to zrobili. Każdy z was może w ten sposób dołożyć swoją cegiełkę, zapewniając kontynuację tej wspaniałej imprezy. Ci, którzy są z festiwalem od lat, zapewne to rozumieją. Tym, którzy chcieli być po raz pierwszy lub jeszcze się nie zdecydowali, podpowiadamy, że naprawdę warto być z nami i wysłuchać wspaniałych koncertów w murach średniowiecznego zamku Bolków.

Niech nasze święto mrocznej muzyki trwa dalej!

Tymczasem dbajcie o siebie i zaglądajcie na naszą facebookową grupę i oficjalny kanał na Discordzie, żebyśmy mogli z być z wami w stałym kontakcie:)

I co najważniejsze – widzimy się wszyscy na Castle Party 2021!

FAQ:

1. Mam karnet na Castle Party 2020 czy będzie on ważny na edycję w 2021 roku?

Tak. Wszystkie zakupione karnety zachowują swoją ważność i będzie można wejść na Castle Party 2021 na ich podstawie.

2. Nie mogę przyjechać na Castle Party 2021. Jak mogę zwrócić karnety?

Prosimy o kontakt z ekipą Biletin pod adresem kontakt@biletin.pl.

3. Czy zespoły jakie zostały ogłoszone dotychczas pojawią się w przyszłym roku?

Jesteśmy w kontakcie z zespołami i obecnie większość z nich potwierdziła możliwość udziału w przyszłorocznej edycji. Oczywiście może się zdarzyć sytuacja, w której jakiś zespół będzie musiał zrezygnować z udziału w Castle Party 2021, ale poinformujemy was o tym i na pewno zajdziemy na jego miejsce dobry zamiennik.

4. Czy mogę Was jakoś wesprzeć?

Tak i to na kilka sposobów!
– Po pierwsze zachowaj swój obecnie zakupiony karnet,
– Po drugie, jeśli jeszcze nie kupiliście karnetu, zachęcamy, żebyście zrobili to tutaj.

Reportaże z festiwalu dostępne tutaj.
Więcej na temat wydarzenia w tagach castleparty.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment